Reiki centrum Praha

Od 1. listopadu 2017 jsou k dispozici opět žezla ORIGINAL ELYSIUM SCEPTERS, a též

NOVÝ MODEL HARMONIZAČNÍHO DISKU OED.

Více informací + objednávky zaslání poštou na www.originalelysiumdisc.com

 

VAŠE OHLASY NA ORIGINAL ELYSIUM SCEPTERS

 

Žezla pro mne úžasná pomoc každý den. Jak v harmonozaci a doplnění eng. před meditací, či započetím běžného dne, harmonizaci v průběhu dne nebo udržení si frekvence v extremních podmínkách,které přišly hned po obdržení žezel v podobě prudkého zhoršení stavu matky..nemocnice, LDN a nájezdy rodinných příslušníku s ohledem na situaci. Vyzkoušení si, jak když druhý si k vám chce "odložit", nemá šanci. Jak postupně si odkladči začínají zpracovávat své záležitosi jak situací, která jim vzniká či třeba měsíční pracovnní neschopnodtí. A mé koleno je zdravé, má záda jsou bez bolesti, navrací se mi vitalita a životní síla. A s tím pochopitelně přichází to, že se mohu více zaměřovat na svou cestu a ti druzí mají šanci začít ze sebou něco dělat:-). Velmi, velmi děkuji Tobě i Jirkovi s láskou Jitka F.

Dneska jsem s nimi poprve spala a "zdalo" se mi, ze vidim pred sebou zezla. Koukam na ne, jsou zdeformovany, jako by mensi prokriveny a ani na jednom jejich konci nemuzu najit symbol. Vezmu je do rukou a prirozene se spojim se svym vnitrnim pocitem lasky, lasky me kristovske jiskry. Je to nadhera vnitrne ve mne i kolem mne vsechno rozkvete a zezla se najednou samy zaktivuji. Prodlouzi se, vyrovnaji a na jejich konci se objevi jejich symboly. Na okamzik se mi zezla propoji v jedno a symboly se na par vterin propoji v jeden - vazku... A pak se zase rozdvoji. A pak mi probihaji v mysli obrazy bez zezel, jak neco delam a zamerim se pritom na pocit lasky a jak se ta cinnost zaktivuje bozskou silou - byla nadhera to pozorovat a vyzva to propojit sem do tyhle reality. Krasne se mi propojilo zasveceni a prace s zezly :-) Symbol zatim nevim co znamena, mela jsem pocit, ze je to symbol zasvecence, nejake skupiny, do ktere jsem ted prosla... nevim :-) Moc vam s Jirkou dekuju za tu obrovskou pomoc! Dekuju, ze jsem dostala sanci jit dal! Krasny den, M.Z.

Jinak jsem ti chtěla napsat, že žezla jsou úžasná. Je to taková síla...meditace s nimi dostaly zase úplně jiný rozměr. Dříve než jsem se prokousala do vyšších stavů vědomí, tak trvalo třeba 20 minut, teď je to téměř okamžitě. Je to pro mě ohromná pomoc. A to i z hlediska ochrany energetického pole. Cítím, když je používám, jak se kolem me vytvoří ohromný světelný sloup, který propustí jen málo co. Je to úplná energetická dálnice, která mi umožňuje rychle a bezpečně cestovat do vyšších dimenzí. ? A léčení s nimi taky nemá chybu. Cítím, jak po dlouhé době konečně povolují některé bloky kolem páteře a jak se slaďuje práva a levá strana. No prostě úžasné! Moc vám oběma s Jirkou děkuji za tak úžasný nástroj. Bára P.

Žezla považuji za velký dar a pracuji s nimi ráda a s velkou úctou a respektem. Vnímám velmi posvátnou energii, která mě provází a každým použitím se zesiluje a lépe ukotvuje. Mé vědomí je nad veškerým děním,…ale zároveň jsem daleko lépe ukotvená. Zesílilo se mé vnímání osobního štítu. Pod chodidly stále cítím jemné chvění, když tam zaměřím svou pozornost, cítím víření světelné zlato-stříbrné masy, která proudí i mým tělem směrem nahoru,…daleko silněji než doposud. Pracuji s žezly týden a kousek….a těším se co přijde dál…Vilma H.

Ahoj Zuzko a Jirko, ozývám se se svými postřehy při práci s novými žezly. Zřejmě není náhoda, že jsem si žezla OES dovezla v den naladění do EE, protože jejich síla a účinek na mě se tím krásně násobí. Vnímám je od první chvíle jako živé bytosti, které se mnou komunikují přes duchovní srdce a jsem schopna cítit při práci s nimi ihned obrovský příval lásky v duchovním srdci a radosti „jen tak“. Při technice se žezly k projevení určitého projektu, energie z magnetického žezla „vystřelila“ nahoru, elektrická „dolů“ a já si říkala, že mě to teď odpinkne na stranu, byla to vážně síla, energie se přemisťovala, ale žezla mě držela v rovnováze, nakonec jsem je přestala cítit v rukách jako žezla, ale byly to dva lehoučké sloupy energie a takto je dokážu vnímat i vnitřním zrakem od prvního dne, vysoké sloupy energie v chrámu. Dokonce mi přišlo na mysl, že jsme kdysi takto směli léčit i druhé, tou magnetickou částí s přiložením kódu na místo, a že to bylo rychlé. Druhý den po naladění jsem při meditaci s nimi slyšela souzvuk tónů, tóny se přidávaly i ubývaly. Při meditacích s nimi jsem začala rozeznávat filtry, přes které jsem se na sebe dívala a objevuji při práci s OES každý den další filtry J Při meditaci na oblast středního pilíře jsem cítila snad všude bolest, bloky, pak přišel příval tepla od nohou byla to nádhera. Musím vám napsat, že OES žezla jsem zázrakem a požehnáním a jako „běžnou uživatelku“ mě práce s nimi fakt baví. Díky nim jsem poznala, co je to být v rovnováze a neutíkat před sebou. A ještě jeden postřeh, Jirka měl pravdu, že si mě žezla zavolají, když bude potřeba. Jednou volaly, já to podcenila a za chvilku jsem poznala, proč mě volaly J Chci vám oběma opravdu moc poděkovat Iveta Č.

Je to již něco přes týden, co jsem si od tebe přivezl Elysejská Žezla. Od prvního dne jsem s nimi začal pracovat. Jako velký dar a krásné načasování vnímám, že jsem se k nim dostal v ten samý den, co jsem byl u tebe na semináři Duchovního učení o Já Jsem 10. Nemohu a ani bych nechtěl rozlišovat, co mně co přineslo. Oboje přišlo zaráz, vzájemně se Elysejská Žezla a růžence z JJ10 nejen doplňují, ale vytváří společnou synergii, která mně zase pomohla rozšířit mé vnímání a chápání. Pracuji-li s žezly, mám na srdci i poselství z růženců, při růžencích si uvědomuji i jejich energetickou rovinu důležitosti harmonizace mezi elektrickou a magentickou energii. S pomocí obou jsem schopen opět kvalitněji žít, chápu důležitost nejen duchovní práce, přitahování světla, ale stejně tak rovnakou důležitost v tom to světlo v sobě projevit, ať již vykonávám jakoukoliv činnost. Ustupuji od toho ještě nedávného pohledu, že to či ono se mně nechce. Každý okamžik může být protkán spojením s Jednotou a plně prožit. Při práci s žezly pociťuji, jako dokáži jakoby roztrhnout rušivé myšlenky, pomáhat posilovat spojení je-li mé energetické pole zanesenější, harmonizovat mě, ale i krásně harmonizovat vztah mezi mnou a Hankou, poté co s nimi pracujeme ruku v ruce společně. Děkuji za ně Objímám, s láskou Jaromír R.

Už asi tak týden se snažím pracovat se žezly Original Elysium Scepters. Od první chvíle z nich cítím ohromnou sílu, která se pak v meditaci ještě umocní. Cítím tu sílu jako opravdu velmi silnou a mocnou, že jsem ze začátku docela hodně ulétávala, zvlášť, když sem byla unavená. Poprvé, když jsem se žezly meditovala, jsem jako první ucítila velmi silné vibrace na duchovním srdci, o to větší radost jsem pak měla, když jsem v návodu četla, že působí, pokud procítíme co největší lásku. Když je držím, vidím, jak se do nich stahují mocné proudy, nejvíc mi připadají blesky při bouřce, ale mají barvy žezel a jinou konzistenci, jsou jemnější a silnější. A mají ještě jemnou třpytivou vrstvu s okolo sebe. Jednou se mi stalo, když jsem s nimi meditovala, že se mi v oblasti duchovního srdce vytvořila taková vířící koule z jemně husté hmoty, bylo to silné a nádherné. Nejvíc při práci se žezly cítím duchovní srdce, a také jiné body, dnes jsem velmi silně cítila, jak velká činnost probíhá v šišince, takto silně jsem tento bod snad ještě necítila. Připadá mi, že se díky jejich působení sceluji a vycentrovávám. Moc děkuji za tento mocný nástroj, jehož působení jsem zatím ještě zcela neodhalila, ale cítím, že je ohromné. Moc děkuji za všechno, co vytváříte a přinášíte až do této roviny, Je to velká pomoc a podpora. Děkuji, krásné dny, s láskou Jitka K.

Včera večer jsem se seznamovala s žezly. Energie nádherná, nesmírně hebká a něžná, taková “ohleduplná a pečující”, nejdřív jsem zkoušela tu meditaci “jsem v srdci a vnímám fyzické tělo a položím se do nejvyšší lásky, které jsem schopna. Po prozkoumání jsem zjistila, že nejvyšší lásky jsem schopna notováním jména vědomí žezel. Co mne překvapilo a měla jsem z toho velkou radost .. po necelých 5 min mi praskla pečeť na hlavním kloubu ukazováčku pravé ruky (posledních půl roku mě to tam pobolívalo). To byla tedy “rychlá práce” . Pak jsem se těšila, jak to “bude lítat” ale už nic, co se pečetí týče. Na fyzickém těla jsem to vnímala jako mocný nesmírně blahodárný proplach mezičásticových prostor .. aaach.. Asi půl hodiny jsem meditovala “na tělo”, pak další cca půl hodiny jen tak .. moc mi k tomu nešly afirmace, mám pocit, že se musím naučit pracovat s individualizované vědomí vs. kolektivní vědomí těchto sfér. Jakoby mne afirmace vynořovaly z toho zářivého blaha Bytí. Možnost uzemnění na závěr otočením sceptrů je prostě geniální! Zatím jsem si netroufla s nimi přímo spát, jen jsem je po meditaci postavila do středu pokoje, aby pracovaly, a někdy v půli noci jsem byla probuzena, že “mám dost” , tak jsem je musela odnést. Ale to tak mám s novým nástrojem vždycky. Moc vám oběma gratuluji a děkuji ! Magda C.

 

  Aktualizace: 03.01.2018