Reiki centrum Praha

BLOG

Do této rubriky je též možné vkládat příspěvky studentů, tedy nikoliv pouze otázky studentů a mé odpovědi, tak prosím neváhejte a pište, vaše příspěvky, jež lze samozřejmě zveřejnit jak anonymně, tak s vašim svolením i s uvedením vašeho jména, znamenají přínos pro všechny!!!!

 

BLOG - PŘÍSPĚVKY STUDENTŮ

16. 12. 2018

Zuzi, také jsem Ti chtěla moc poděkovat za skripta Harmonizace polarit. Jsou opravdu úžasná, silná a vedou k velkému uvědomění…., moc děkuji.
Napíšu pár uvědomění, které jsem díky nim  (a ještě proložené Vzýváním „Láska k sobě“) pochopila.
Tvořím s nimi měsíc, a to pouze 1x týdně (tedy výjimečně tento týden jsem s nimi tvořila jak včera, tak dneska.
Zajímavé je, že to 2. vzývání je pro mě více vytěšovací. To první, je více na analytickou mysl a ego, takže mysl to nepobírá, ale vím, že na Vyšších úrovních tomu rozumím dobře 😊. Jinak jsem zjistila, že práce s magnetickým proudem mě více uvádí do minulosti (vynořují se nezpracované programy, na kterých uplývá mé ego), a vyrovnávání elektrického proudu zasahuje do přítomnosti a budoucnosti. Cítím, že spojením obou těchto polarit nastává právě ten „Věčně přítomný okamžik“.

Hodně mě to vrací k zážitku s Delfíny v delfináriu a cítím, že bych to ještě upřesnila. Uvědomila jsem si (a hlavně si to objasnila při tvoření s Tvými novými skripty ), že mezi těmito bytostmi a námi je tolik společného.
Je to LÁSKA – SLUŽBA K ŽIVOTU. Neboť ač jsou svými těly uvězněni, přesto jsou radostní, láskyplní, hraví, prostě sami sebou. Možná se občas svými těly, myslí, cítíme takto i my 😊, ale jak jsem pochopila „VĚDOMÍ UVĚZNIT PROSTĚ NELZE, NELZE HO OMEZIT, UVĚZNIT ŽÁDNOU HMOTOU“.
Navíc jsem si uvědomila, že Láska, ta opravdu  bezpodmínečná, nemá žádné podmínky, komu a jakým prostřednictvím je předávána, prostě plyne a je na každém, jak ji využije. Uvědomila jsem si, že možná ji i někdo přijme pro potěchu svou, svého ega, pro své osobní účely. Ale každý má svůj čas, než si to uvědomí, což třeba někdy může trvat i více inkarnací, ale vím, i podle sama sebe, že to přijde.
Tak toto jsem si, Zuzi, uvědomila při tvoření s Tvými nádhernými skripty a opravdu mě naplňuje velká vděčnost, že je díky Tobě o nás neustále postaráno, abychom si vzpomněli „Kým JSME a proč jsme tady“. Jana P.

Náruč Lásky
Boží světlo do mé bytosti plně proniká
Láskou svojí, jako klíč uvnitř chrámu, vše odmyká.
Stíny, které se ve mně vyskytly, mé světlo odplavuje
a Božská Láska na Harmonii vše pozměňuje.
Je jako náruč lásky, ve které matka své dítě konejší,
a při tom strachy a bolesti snadno propouští.
Je to vánek z pohlazení, který rychle všechno mění.
Je to oceán, který moudrostí mé vědomí naplňuje
a nepochopené lekce hravě objasňuje.
Je to žár ohně, který vše nízké v mém srdci spaluje
a na Boží dokonalost ho očišťuje.
Je to světlo, které temné barvy rozjasňuje
a svojí září temné kouty naplňuje.

Já jsem si totiž i uvědomila, to Tvoření všeho, jak jsi nám vždy říkala, že můžeme činit , co chceme, ale je důležité si to plně uvědomovat….., neboť to je vlastně propojování magnetické + elektrické energie…..

Tvoření všeho
Vzývání na rovnováhu magnetické a elektrické energie jsem učinila
a k velkému uvědomění se posunula.
Magnetický kanál minulosti do pohybu vše neharmonické dal,
aby elektrický kanál přítomnosti,
do dokonalé harmonie budoucnosti, vše srovnal.
Rovnováhy v sobě zase dosahuji,
Božství v sobě objevuji.
Víra, Láska a Moudrost se scelují,
velkého uvědomění a Jednoty dosahuji.
Činit na Zemi, co chceme, můžeme, ale je důležité, že si to vždy plně uvědomujeme.
Toto Kouzlo Tvoření všeho je, když levý kanál s pravým propojujeme.
Magnetickou a elektrickou energii k dokonalosti zcelujeme
a tím i minulý, přítomný, budoucí čas, ve Věčný okamžik sjednocujeme.

13.12. 2018

Chtěla jsem poděkovat za zaslání posledních skript - Harmonizace polarit. Cítím, že mi hodně pomáhají a stále je zapracovávám. Po prvním vzývání jsem na konci zjistila, že jako bych vůbec nevěděla o čem jsem četla. Při každém dalším vzývání jsem začala vnímat text a snažila se porozumět. Pak jsem si najednou "opět a znovu " uvědomila, proč jsem tu a jaký jsem si dala úkol.  A často se mi vybavují slova z dalších úžasných skript, že ačkoli máme každý své bolesti, strachy a obavy, jsme především svítící jiskry NBZ, které jsou jeho prodloužením a je jen na nás, kolik světla přineseme do této reality, Často mi  zní i text z písně Déšť Ramy, jak je těžké ve světě tak plném bolesti stále se usmívat.....a já přeji všem zpřízněným duším, ať se dokážou každý den otočit ke smíchu a svým příkladem ukázat, že i v tomto světě lze najít radost. A tak se každý den snažím s odhodláním, myšlenkou na všechny mě blízké jiskry, vyjít s úsměvem do této nelehké reality, na fyzickém srdci s číslem, kovovou hvězdou a heslem "Pomáhat a chránit" -:) 
Jen já vím, že jsem si heslo upravila na "Svítit a být" a svoji hvězdu - jiskru mám trochu o kousek jinde a trochu jinak zářící -:)  To vše hlavně díky Tobě Zuzko - naše úžasná i přísná paní učitelko. Děkuji ...S láskou objímám Tebe  i všechny krásné duše, které jsi nasměrovala na správnou cestu. Děkuji, za to, že alespoň trochu vím....., děkuji, že nám tak pomáháš a ukazuješ správnou cestu, děkuji všem ......
Těším se na naše setkání v této realitě a věřím, že se brzy uskuteční. 
Přeji Tobě a všem klidný konec tohoto roku.

Děkuji za Tvůj  krásný příspěvek, píšeš velmi nádherně, Tvá hluboká uvědomění takto písemně vyjádřená mi vehnala slzy dojetí do očí... Osobně bych si tak moc přála se s vámi všemi setkat v této "realitě" i fyzicky, věřím, že tato touha bude vyslyšena .... Z.S.

11.12. 2018

Zdravím Vás moji milí,

Chci vás všechny moc pozdravit v tomto předvánočním čase a připomenout, že i v tomto energeticky nelehkém období se můžeme všichni spolehnout na naše vzájemné spojení, přátelství a lásku ke světlu, kterou všichni sdílíme. Je skvělé, že se můžeme spolu propojit prostřednictvím tohoto BLOGU i na této úrovni, protože tak můžeme více pocítit i naše spojení na úrovních vyšších. Nacházíme se v čase, kdy lidé většinou vyslovují svá přání a očekávají, že jim je jejich nejbližší splní.  I já bych tedy zde chtěla vyjádřit své přání, i když asi nebude stejné jako přání většiny lidí mimo naši světelnou skupinu  Moc bych si přála, abychom se mohli v příštím roce opět setkávat i na fyzické úrovni a to nejen pro naše potěšení , ale hlavně proto, abychom mohli vnést do této reality více světla, radosti a lásky. Mám vás moc ráda a vždy, když mi připadá, že je na mojí cestě více překážek než obvykle, tak mi vědomí, že JSTE, přináší velkou naději i útěchu na mé další cestě. Moc vás všechny objímám, s láskou. Iveta H.

Děkuji Ivetko, Tvůj příspěvek je přenádherný... A též v poslední době obdivuji, jak se vám - tedy těm, co se nenechali stáhnout, zvýšily frekvence, jste více produchovnělí, nádhera... Bohužel ti, co se zatím nepozvedli, u těch jsem byla a jsem smutná, ale je to skutečně na každém z nás, zda povstaneme či necháme po sobě síly nevědomí a chaosu dupat...Z.S.

10.12. 2018

Dnes jsem si přečetla na "našem" blogu příspěvek z 29.11.2018. Ráda bych vzkázala "blogerovi", že je úžasné, že tuto lekci zvládl. Sama jsem se před nějakým časem nechala  zatáhnout do podobné záležitosti. Bylo to plíživé a zpočátku no vlastně i pak po delší době jsem to nebyla schopná prohlédnout. I já jsem podlehla jejich sladkému vábení prostřednictvím jimi nastrčené osoby, o které jsem si myslela, že je mi velmi blízká, inteligentní, duchovní.  Když jsem se konečně "probudila" , ta druhá strana byla vzteky bez sebe.... Ublížili mi ti, ke kterým jsem v tu dobu vzhlížela a pomohla mi Zuzi a i Ti, o kterých bych si to ani nepomyslela. Byla to pro mně velká zkušenost a často si vzpomenu na Tvoje slova Zuzi jak je obezřetnost důležitá :-).

Ráda si na blogu čtu příspěvky ostatních a cítím spojení s naší skupinou vytvořeným štítem. Všechny Vás ze srdce zdravím. S láskou Ivana

Děkuji Ivanko za nádherný příspěvek do Blogu, ač to co popisuješ nebyla příjemná zkušenost, z příspěvku je zřejmé, že jsi vše zvládla a já Ti moc blahopřeji.... Z.S.

29.11.2018

Chtěl bych Ti velmi poděkovat obzvláště za ten včerejší druhý email, to Světlo, který jsi tam vnésla a já dostal šanci prohlédnout to, co se v naší pozemské rodině dělo vlivem nízkých psychických sil na mé/naše vědomí. Děkuji Ti, že jsi mně pomohla nepadnout na úplné dno. Nyní vidím, jak blízko jsem byl duchovnímu zničení své duše. Jako bych nečetl slova Mistra St.Germaina, že ten, kdo se nechá do něčeho takového zatáhnout, pro toho by bylo lepší se v této inkarnaci nenarodit. 

Ráno jsem poprosil vedoucího, zda-li bych mohl stáhnout svoji výpověd, souhlasil. 

Když jsem se Tě před pár týdny ptal, zda-li by bylo možné konkrétněji rozvést v otázkách k semináři ARK, co je myšleno tím, že máme být velmi obezřetní a že oni na nás chystají něco nového. Odpověla jsi v duchu, že na každého z nás je chystána odpůrci past šitá přesně na míru, stejně jako vícekrát jsi nás upozorňovala, že nás mají naprosto dokonale přečtené. Četl jsem to, ale defakto jsem svojim dosavadním nedostatatečnou gnózou, to vlastně ani dostatečně nedokázal obsáhnout. Napadalo mě, že aha, to by se mohli pokusit velebit mé ego a zkoušet mně nabídnout nějaký vyšší pracovní post nebo milující ženu apod a takhle mě odtáhnout od duchovní práce. Po této zkušenosti si uvědomuji, jak neskonale a podle jsou mnohem rafinovanější. Postupně a velmi elegantě, zlehka a vzbuzující postupný zájem, ve mně nechali vybudovat pocit, že člověku mně velmi blízkému, duchovní cestě velmi oddanému, který mně mnohokrát pomohl a celkově jsem jej uznával za výrazně pokročilejšího, se začínají otevírat jisté vize a dovednosti. Neváhali při vlivu na něj se ohánět spoluprácí a podporou těmi nejvyššími duchovními mistry, co kdy po Zemi chodili, či chodí… Tak se dělo po nějaký čas a zdánlivě moc se nedělo, ale dělo, získal si tak moji důvěru v něj, stejně jako dalšího blízkého člena rodiny, že ví něco víc. 

Před 5 dny jsem od něj obdržel telefonát, s tím, že se nyní vše konečně dozvím. Ty informace, které padaly, byly tak velkolepé, krásně znějící a překvapující. Podvrženě potvrzovaly a poměrně detailně rozváděly to, že nastává již to, o čem jsou skripta MDN Ark, ač jej daný člověk neměl, což jen zvyšovalo pocit důvěryhodnosti. Jedna informace mě obzvláště velmi zarazila, ale oni přesně věděli co říci, jak na mě zapůsobit, spontánní vzkaz, který prý pochází od oné, též velmi duchovně pokročilé osoby, stejně jako popsat, jak jsem se při přijetí takové informace cítil. To způsobilo, že jsem i takovou věc přijal a začal se ji následně zaobírat. 

Co se vše dále ještě událo, již by bylo zbytečné příliš rozvádět. Postupně přicházely další a další informace, které přesně věděly jak zapůsobit mé slabé pod-osobnostní aspekty, stejně jako dovolit uplatnit a pro jejich zájmy využít ty silné. Poukazovalo to i na zpracování některých témat, posílující přesvědčení, jak vlastně mně to nutí duchovně pracovat. A já se cítil svým způsobem i krásněji, to proto, že jsem díky jejich manipulaci byl schopen více vyzařovat lásku určitým směrem a co je nejobskurnější, vzbuzovat ve mně zápal, že vlastně pracujeme na “spáse světa” a že tak se vlastně vše děje správně (tedy opět jenom další umné využití mé snahy duchovně působit). Čím dál více to tahalo moji pozornost. Na požádání jsem se rozhodl dát i v práci výpověď, i zde umně poddané, že překonávám ty šablony, které ve mně práce vytváří, rozbíjím moc peněz a strach ze ztrátu bytu kvůli hypotéce a že mám věřit, že vše bude zařízeno. Začal jsem poslouchat to, co mám dělat a zapomínat, co nám naše milovaná duchovní učitelka tolikrát kladla na srdce, bylo v tolika ružencích: snažit se držet pouze svého spojení s Božskou jiskrou, nevěřit falešnému bohu mimo sebe, který nás může spasit. Bylo mně to vždy přeci tak jasné, stejně jako celá řada dalších věcí, ale dnes už vím, že i kdybys to Zuzi 5x zvýraznila a nalepil jsem si to na čelo, v tu chvíli jsem pod vlivem všeho, naprosto zmanipulován, na toto pozapomněl. A to je Zuzi i jedna z věcí, která mně vůči Tobě velmi mrzí.. 

Jedna z nejtěžších věcí byla, že umně dokázali využít našeho blízkého rodinného vztahu pro své zájmy, naši lásku a podporu mezi námi a moji naivitu, kdy to do šlo do takové fáze, že bych pro onoho člověka, pro věc, které jsem věřil, raději zemřel než abych zapochyboval. A takhle to mohlo pokračovat dál, postupně vychytrale svými pavučinami zatahovat další a další z nás. 

Po této zkušenosti o něco víc vím, co ti druzí jsou zač, že to nejsou nějací přihlouplí joudové, kteří si na mě již nemůžou přijít. Jsou velmi rafinovaní, neváhající umně využít každou nitku mé osobnosti zaráz, všeho co v mém životě je, aby mně dostali tam chtějí a odvedli z mého nitra... 

Děkuji Ti Zuzi za zachránu a vám všem přeji, abyste něco takového dokázali rozpoznat co nejdříve a moudře to zvládnout.

 

21.11.2018

Vzestup

Vzestup je cíl, kterého chceme všichni dosáhnout, ale někdy si neuvědomujeme, že důležitější je cesta.  Ani já jsem si to v jednu chvíli neuvědomila. A tak jsem studovala jedna skripta za druhými a naposledy i dvoje najednou, aniž bych si uvědomila, že unikám z fyzické reality. Hodiny a hodiny jsem meditovala a  „nežila“ jsem  se svým okolím a rodinou , až nastal energetický „mazec“. V práci, v rodině, měla jsem i zdravotní problémy a žádnou radost z fyzického života.Musela jsem „ubrat plyn“ a ptala jsem se sama sebe, co je špatně, kde nastala chyba, proč k tomu došlo. A objevila jsem, že je to strach ….. strach, že nevzestoupím! Ten jsem překonala, zpracovala a začala jsem mít radost ze života.
A jednoho dne se mi zdál sen:
Byla jsem na místě, kde byla velká spousta lidí a všichni se odtud chtěli dostat. Dalo se z toho místa dostat buď po vodě nebo po souši. Většina lidí se nahrnula za velkého chaosu na velikou loď a vydali se po rozbouřené vodě – s těmi jsem tedy opravdu odjet nechtěla. Pak jsem měla možnost vzít si malou loďku sama pro sebe a jet na té rozbouřené vodě sama – to také nebylo nic pro mě. Když většina lidí odplula, hledala jsem bezpečný dopravní prostředek po souši. Byly volné jízdenky do vlaku:-) Tak jsem jela vlakem. Byla to klidná cesta, mohla jsem pozorovat krajinu, číst si a věřit, že strojvedoucí (kterého jsem nikdy neviděla😊, ale věřila jsem , že tam byl) cestu zvládne. Měla jsem skoro jistotu (když někdo nepřehodí výhybku), že dojedu do nějaké nádraží.... Tím to vypadalo, že sen končí. Ale dnes v noci sen pokračoval. Na nádraží jsem vystoupila, bylo tam celkem dost lidí a rušno.  Řekla jsem si, že poklidné cesty bylo dost, že zase pojedu rychleji a sedla jsem do auta. Dostala jsem se do míst, kde byly kolony aut na cestě, plno nervozity a vzteku,  ale okolo byl pěkný terén a tak jsem si řekla, že přeci nemusím jet v té koloně jako všichni, že mám náhon na všechny čtyři kola😊, takže můžu vyrazit krajinou a koloně se vyhnout, tak jsem jí předjela přes potůček, po louce a pokračovala jsem dál klidnou jízdou… tam zatím sen skončil. Po celou tu cestu jsem si připadala velmi bezpečně, protože řídil NZ, tedy mé JJ a uvědomila jsem si, že je to analogie k mé duchovní cestě . I takto mi moji milovaní pomocníci ukazují cestu, směr i „dopravní prostředek“,který mám právě v té či oné chvíli použít. Samozřejmě je spousta nástrah při každé cestě a hodně účastníků provozu, kterým se nelíbí jak jedu, ale to už jsem si zvykla… Přeji vám všem, abyste také vždy jeli tou správnou cestou, tím správným prostředkem a hlavně nezapomeňte, že pouze NZ – Vy  jste ten, který řídí…

19.11.2018

Tak jednou (1) ….
Tak jednou odpoledne, není to tak dávno, pročítám na internetu zprávičky.  Dočtu se,  že se v Česku rozmáhají falešné sbírky a podvodníci předstírají hluchoněmé. V nákupních centrech oslovují občany a žádají od nich příspěvek na neslyšící v hotovosti. Získávají od lidí částky ve  výši několika tisíc korun.  ( Že tyto osoby vůbec nebyly hluché ani němé není podstatou tohoto  článku. )  Těmto a podobným  osobám lidé dávají  příspěvky.  Lidé chtějí být dobří  a dávají . Chtějí být dobročinnými a dávají.  Já jsem také dával.  Také jsem chtěl být dobrý. Říkal jsem si, udělám dobrý skutek a tím si i třeba trochu  zlepším  svoji  karmu.
Tak to bylo až do té doby, než jsem si  jednoho dne přečetl slova Mistra z Nazaretu. Cituji: Jeho učedníci se ho ptali a říkali mu: „ Chceš, abychom se postili?   Jak se máme modlit? Máme dávat almužny?  Jakou stravu máme dodržovat?  Ježíš řekl: „ Nelžete  a nedělejte to, co nenávidíte, protože před tváří  nebe je vše zjevné. Neboť není nic skrytého, co nebude  zjeveno  a není nic zahaleného, co by zůstalo neodhaleno. “  Nedalo mi to a podíval jsem se do Matoušova evangelia.  Zde se píše: „ Jak prokazovat dobrodiní. “  Varujte se konat skutky před lidmi, jim na odiv; jinak nemáte odměnu u svého Otce v nebesích.  Když prokazuješ dobrodiní, ať neví tvá levice, co činí pravice, aby  tvé dobrodiní  zůstalo skryto a tvůj Otec, který vidí, co je skryto, ti odplatí. “  Řekl jsem si: „  Jsem před sebou pravdivý,  nelžu sám sobě ?   Vše to, co činím, dělám vždy s láskou a opravdovostí anebo také proto, že se to tak běžně dělá, že jsem slušný podle obecně daných pravidel a tím to dělám vše správně,   že nechci někomu ublížit  anebo být někomu něco dlužen. Že chci být prostě dobrým člověkem. “ No, zjistil jsem, že nejsem ani zdaleka  dokonalý,  že i sám sobě leckdy vnitřně  zalžu, ale posun vidím v tom, že si to uvědomuji a že je těžké být v tomto světě opravdovým. Velkým obohacením pro mne v tomto poznání jsou slova naší milované Zuzanky, která nedávno napsala jako odpověď na blogu:  ……..  pokud se snažím být  „  dobrý  “  z důvodu připoutanosti  k  objektu  ( partner,  soused,  kolega,  rodina ) a splněním jejich předpokladů „ dobrého člověka, partnera, rodiče “ a jdu proti svým niterným pocitům a hlavně proti svému vnitřnímu světlu, nejsem „ dobrý “ v kontextu své životní cesty. Krásná slova. Toto mé rozjímání  ještě doplním slovy jednoho čínského učitele Li Honghzi:  „Možná vidíte něco, co vypadá jako dobrý skutek, ale když to uděláte, může se ukázat, že je to špatný skutek. Anebo něco vypadá jako špatná věc, a když do toho zasáhnete, abyste to zastavili, může se ukázat, že to byla dobrá věc. Proč? Je to proto, že nemůžete vidět základní příčiny této věci. Nemůžete hodnotit věci logikou obyčejných lidí nebo obyčejnými zákony.“  Prostě, tak to je! No a teď  musím už končit. Jdu koupit do obchodu bonboniéru. Pro sousedku! Přinesla mi košíček krásných jablíček, letos se jich urodilo hodně. Prostě jen tak mi je dala, ze srdce. No řekněte, mohu to nechat jen tak a mít pocit, že jí něco dlužím …. ?  Tak pá.   
 

17. listopadu 2018

Ve Španělsku jsem měla silný zážitek – zkušenost. Byla jsem pozvaná do delfinária, tomuto místu jsem se vždy dost vyhýbala, neboť jsem cítila uvěznění pro tak vznešené bytosti jako jsou delfíni. Ale přesto jsem se rozhodla, že ho tedy navštívím. Když jsem se posadila, slyšela všude hlasitou hudbu atd., začaly se projevovat emoce zloby, vzteku, snad i smutku… Zkoušela jsem afirmovat a zapouštět tam vysoké frekvence a měnit vše, co jsem cítila. Pak nastoupili „oni“ se svými vychovateli, kteří se k nim chovali nádherně, láskyplně. Pochopila jsem, kolik Lásky, radosti, hravosti mají v sobě tyto nádherné bytosti v delfíním těle i přesto, že jsou uvězněni a zpětné zrcadlení od jejich vychovatelů. I já jsem dostala terapii touto silnou léčivou energií. Láska udělala své a lidé okolo mě začali i slzet. Byla jsem z toho nadšená, kolik lásky a radosti během svého vystoupení všem předali. Tento příběh ale má ještě silnější pointu v odhrnutí iluze, kterou mi pomohla odhalit až moje velká kamarádka, která též navštěvuje Tvoje semináře. Nepoužiji přesně její slova, ale odhalení je, že tato velká vědomí jsou držena v zajetí, aby byla produkována právě tato krásná čistá energie, a to ne vždy pro duchovní vývoj……Jo Zuzi, okamžitě se mi vybavilo tvoje zklamání, když jsi nám předala vysokou energii a my ji pak neopatrně,  či nevědomě přetvořili pro své osobní účely…. Tolik jsem Ti porozuměla ……

16. listopadu 2018

Sice jsem nenavštívila žádný seminář, ale čtu vaše stránky a dostala jsem nějaká skripta a duchovní techniky od mámy. Rozhodla jsem se napsat, protože cítím, že bych měla. Ráda píšu a tohle se mi zdá jako příležitost něco změnit. Potom, co mi bylo řečeno, že důvod proč nikdo nepsal byla snaha t. sil nás od toho odradit jsem prostě už nedokázala jenom nečině přihlížet. Nemůžu je nechat nade mnou vyhrát :).
Na duchovní cestu mě přivedlo jedno přání – být zase čistá. Dostalo se mi velké pomoci od nejmenovaného vzestoupeného mistra. Můj život se během týdne od základů změnil. Probudila jsem se a konečně otevřela oči a uviděla skutečný svět místo iluze, na kterou jsem se dívala předtím. Kdykoliv, kdy jsem sešla ze správné cesty – ať už třeba jen tím, že jsem nedokázala vytrvat v čištění nějaké záležitosti nebo tím, že jsem strávila moc času na internetu, začalo se ozývat moje svědomí (v podobě průvodců). Svědomí a pocit nervozity a neklidu mě žral tak dlouho, dokud jsem svou chybu nenapravila. Teď už vím, že svůj vnitřní klid naleznu jen, když budu postupovat duchovní cestou dál a snažím se tím řídit. Stále objevuju nové věci o sobě i o celém vesmíru. Zjistila jsem například, že existuje tým, který je tady se mnou a jsou tu pořád, i když je zrovna svým duchovním zrakem nevidím. Snažím se být užitečná a pomáhat, jak sobě tak lidem, ať už jsou jacíkoliv. Někdy prostě jdu mezi lidi a v hlavě si pořád dokola opakuju afirmaci: JÁ JSEM ta síla čisté lásky, která tyto lidi obklopí a tímto rouchem je obejme, když přicházejí a když odcházejí. Snažím se žít a chovat se tak, jaká opravdu jsem. Nemyslet negativně, nelhat, nepodvádět, neříct nic špatného a ani s ničím takovým nesouhlasit,.. Být taková doma s rodinou a být taková mezi lidmi je bohužel vážně rozdíl. Stále se učím a obdivuji ty, kteří dokázali zvládnou to s čím já stále bojuji. Ale vím, že i já jednou vyhraju – světlo vždy vítězí.

13. listopadu 2018

Zatím „v tichosti“ si ráda pročítám příspěvky svých milých „spolu-souputníku“ na BLOGU a raduji se z této formy společného  sdílení zkušeností a poznatků. Tolikrát jsem se už v příspěvcích našla a pocítila stejné i hodně podobné poznání jako ostatní. Všechny pozdravuji a děkuji za toto sdílení. Práce se sílou světla a zvuku mě přivedla určitému osobnímu poznání a pokusím se o něj podělit…..

Mnozí píšou, že není vždy jednoduché se po celodenním pobytu a tvoření v realitě 3D opět vrátit do svých „svatyní“ a dočerpat světlo a energii, o kterou se někdy dobrovolně a jindy nechtěně, ale přesto podělíme. Kolikrát už jsem se unavená a často v mírné „depce“ zamýšlela nad významem a někdy i marností toho být „světlonošem“ a nadměrně nestrádat. Nejen v tomto životě, ale vlastně po dobu dlouhých věků,….protože to je již jisté,..o tom nemá cenu diskutovat ani to popírat. Své Božství vnímám a cítím silně, na čem pracuji je ona správná forma jeho šíření. Každý jsme jedineční a naše schopnosti, když do sebe správně zapadnou, vytvářejí dokonalý a velmi silný celek. Často se mi v mých vhledech do minulosti ukazovaly situace, kdy pracuji sama a má duchovní síla je velmi velká síla,…..v několika případech až téměř destrukční. Ano je to tak a již vím, že i taková síla je potřeba – prostě rozbít původní a nefunkční…..a dát tím prostor k výstavbě a obnově do nové a dokonalejší formy. Viděla jsem také důsledky a dobu  - i dlouhou dobu následné obnovy. Asi mě to přimělo být zdrženlivější a přivést časem tuto sílu do útlumu,…ale občas (i v tomto životě) nastala chvíle, kdy to tzv. lítalo. Ano, došlo tím k destrukci a následné obnově (vztahů, situací, emocí), ale přiznávám i k velké ztrátě energie a poklesu frekvencí.

Díky cílené práci s energií a našemu společnému setkávání jsem se ve svých vhledech začala rozhlížet a najednou jsem se neviděla pracovat sama, nacházela jsem mnoho známých a milých bytostí, pracovali a tvořili jsme společně, každý po svém a každý dolaďoval práci toho druhého k dokonalému a účinnému výsledku. Jakoby mi někdo sundal šátek z očí….a já viděla. Naší společnou prací a předáváním zkušeností jsem začala zjemňovat a harmonizovat i svou formu předávání světla…..a postoupila k vědomější a harmoničtější práci s duchovní sílou. Alespoň takto to v tuto chvíli pociťuji. Vnímám to jako svůj důležitý posun a posílám velké a společné DĚKUJI.

Současná práce na sobě samé mi přinesla určité oddělení od okruhu rodiny, známých a kolegů v práci. Jsem za to vlastně ráda, protože mám lepší podmínky být „nezaujatý pozorovatel“ a učit se lépe rozlišovat. Za 9 let ve stejném pracovním kolektivu 10 lidí jsem si z jejich strany prošla dobou nadšeného přijetí, zděšení až strachu, popírání…k určitému stavu tolerance…a méně-emočnímu přijetí mých potřeb a názorů. Posun z mé strany nastal v pohledu na své kolegy, kteří to mimochodem nemají v přítomných energiích vůbec jednoduchéJ. Z prvotního zmatku „proč jsem zrovna zde a co tu vlastně dělám“, vidím ony vysoké bytosti – ano jsou jimi, jak rostou a začínají  si vzájemně zrcadlit a zpracovávat své lekce i lekce svých rodin a jsou pomalu, ale jistě zářivějšími……. Už vím, že jsem tu správně.

12. listopadu 2018

V posledních dnech si více uvědomuji svůj původ a to ve smyslu toho,že je můj/náš opravdový a jediný “rodič”NBZ, otec i matka,dokonalá rovnováha obou polarit.Vím,že to asi pro mnoho duší není žádná novinka,ale mě to pomohlo v tom,že jsem si více uvědomila,že již nemusím žít “programy,informace,projekce,očekávání atd..” svých pozemských rodičů nebo jiných lidí, ale když je můj/náš pravý původ božský, je mou “povinností”,zodpovědností,ale i radostí učit se žít,učit se více projevovat jako můj/náš božský “rodič” milovaný NBZ.

1. listopadu 2018

Když jsem četla příspěvky v blogu, říkala jsem si zvláštní, že ostatní zažívají takovou “divočinu”, když u nás na odd je celkem pohoda. Pak mi ale došlo, že u nás není pohoda, že se oddělení otřásá v základech a spíš to vypadá, že přijdou větší změny. Že velké části personálu vyplouvají napovrch nezpracované věci a že jediný rozdíl je v tom, že já to moc neprožívám. Že vnímám, kdo je je naštvaný, protivný, má špatnou náladu, ale že mi jen hlavou bleskne, že je to škoda, protože většinou se v podstatě jedná o hodné lidi. Věnuji se svému přetřásání, novým směrům či cestám, které se mi otvírají. Více, než kdy dříve si uvědomuji, co mne v práci opravdu naplňuje, souzní se mnou a co ne, a tím pádem mi to přijde zbytečné až demotivující, seč třeba ještě před rokem to pro mne bylo důležité. Tudíž jsem moc ráda, že přichází skripta s tématikou nalezení, pochopení a přijetí mé jedinečné role…neb mám pocit, že stojím u milníku, který znamená změny. Vnímám, že potřebuji vyjádřit či možná prozářit své jiné/další aspekty a že by se ty změny nahoře nějakým způsobem měly manifestovat i dole, byť třeba jen částečnou změnou pracovní náplně, tak abych mohla být více tvůrčí. Kreativita, tvořivost, která vyjadřuje část mne, mého potenciálu a tím pádem opravdu to, čím jsem prospěšná, ať už ve 3D či výšše, je pro mne nyní, ať to zní jakkoliv nadneseně, velké téma.

1. listopadu 2018

Je úžasné, že mám někdy čas na sebe a na studium a mohu si vše užít a vychutnat, ale některé návraty do reality jsou velmi náročné...... hlavně, když jsem hodně mezi lidmi.... snažím se tomu vyhýbat, ale někdy to nejde.... uhlídat si sama sebe pokud jsem mezi lidmi delší dobu je dost náročné.... mám moc ráda slova za psonu - kdy věci konečně uděláš po svém.... vlatně mi všechny psony ze světla a zvuku moc pomáhají se držet a hlavně mě těší si je číst, protože v těch chvílích jsem sama se sebou a sebou... no a pak to trénuju mezi lidmi :-)

1. listopadu 2018

Tak jednou….
Tak jednou sedím na lavičce v parku, relaxuji a kolem mne  procházejí  lidé.  Ženy, muži, děcka.  I vzpomněl jsem si, co se píše ve Starém zákoně  o zrození člověka.
Cituji: I  řekl Bůh: „ Učiňme člověka, aby byl naším obrazem podle naší podoby. “   Tak Bůh stvořil člověka, aby byl jeho obrazem, stvořil ho, aby byl obrazem  Božím, jako muže a ženu je stvořil ( nebo jinak, jako Samce a Samici je stvořil a byli jedním tělem ).  A požehnal  jim  a v den, kdy je stvořil dal  jim jméno člověk. ( Není psáno – požehnal mu a dal mu  jméno člověk ,  ale dal jim jméno člověk , neb člověkem je nazývám člověkem  pouze při sjednocení.)  A v  Žalmech se píše: „ Zezadu i zepředu  jsi mne utvořil,  svou dlaň jsi položil na mne.“
Dále se ve Starém zákoně píše: I řekl Hospodin Bůh: „ Není dobré, aby člověk byl sám. Učiním mu pomoc jemu rovnou.“   No je to  jasné, že. Každá tvář se dívala jinam, dopředu a dozadu, a tím neviděl nikoho podobného před svou tváří. I Hospodin člověka rozdělil a  oddělil ho na dvě poloviny, na přední a zadní.  U jedné poloviny zdokonalil její krásu a vystavěl ji do podoby ženy a přivedl ji k němu tváří v tvář i on  se přimkl  ke straně Samice. Samice se rozšíří na svoji stranu a přimkne se ke straně Samce. Když se Samec spojí se Samicí,  tehdy se oba stávají jediným  dokonalým  tělem.  Z toho lze vyvodit,  že kdo se nevyskytuje jako samec a samice, nazývá se polovičním tělem a tudíž  nedokonalým, neúplným  tělem.  A takovému  tělu by nemohlo být dáno  požehnání. A tak byl stvořen podle písma  Adam i Eva.
No, takhle nějak jsem o tom  na  té lavičce přemítal.  Pak jsem si vzpomněl, že si musím jít koupit tužkovou baterii do hodin.  Jó  a všimli jste si, že  jedna  baterie má taky dva póly – plus a mínus. Už jste viděli, že by byla  jedna baterie jenom plus a druhá jenom mínus ?  Já ještě ne. Mimochodem,  těch  v hodinách je místo jen na jednu baterii. Tak pá...

29. října 2018

Četla jsem další příspěvky, které jsi dnes dala na svůj web a chtěla bych k tomu něco napsat. 
Já také často cítím a vnímám snahy "s" bránit nám v naší činnosti a mnohdy je to opravdu hodně nepříjemné, třeba jako, když nám dali kolem celého domu lešení a chodí nám za okny nejrůznější bytosti.
Ale taky musím říct, že mocně cítím, jak krásné a silné je naše působení. 
Pracuji pravidelně s postupy z obou posledních skript, snažím se to dělat poctivě a psonny jsou nádherné, dělám je ráda a snažím se je procítit co nejvíce.
Každý den vidím, jak velký to má dopad na mé užší i širší okolí. Vždycky jsem to cítila, že naše působení má na naše okolí vliv, ale teď mi to připadá mnohem razantnější a nekompromisnější. Někdy mi připadá, že když někdo vyšle nějakou nízkou energii, tak ve velmi krátkém čase pocítí sám dopad této akce. Vždycky se v takové chvíli snažím volat Božské frekvence a svoji JJP a sama to neovlivňovat. A mě se ty situace, co se okolo vynořují, buď dotknou zlehýnka, nebo vůbec, připadám si před tím chráněná.
Hodně to teď vnímám třeba v zaměstnání, tam bych řekla, že je to jeden velký vír, je tam moc změn,  a do toho ti lidé řeší spoustu soukromých a anebo zdravotních problémů. Vnímám tam působení několika temných bytostí a jejich snahy ovlivnit druhé a jejich souboje mezi sebou, je to tam docela divoké. 
Párkrát jsem se snažila čistit to, co jsem kdy nízkého udělala, že musím být v tak rozvířeném prostředí, ale odpověď byla vždy stejná:Nemám v této situaci čistit něco u sebe, ale spíš vnášet do této situace pravý božský řád a nekompromisní kristovské frekvence . To mě uklidnilo a také podpořilo v další práci. To je asi to, co já teď prožívám...

7. října 2018

Chci Ti napsat že  dost psonů znám z dřívějších seminářů,ale teprve teď mám pocit že je to něco více...nemám pocit ale cítím a hodně intenzivně jak se při vzývání a přednášení energie zvyšuje, otačí,znásobuje,klesá a znova rozpíná ....je to teplo...chlad. ..brnění...jsem jakoby všude obrovská i úplně maličká...nadherně lehká milovaná a milující  no prostě  nádhera. ..nemám na to  slova to popsat(abys sis nemyslela že jsem se zbláznila :-) a taky záleží podle toho co  zrovna čtu :-))
I moje dny jsou tak nějak lepší hezčí a dají se žít :-) tady  na zemi i když nejsem v meditaci. ..dříve jsem si myslela že ta radost a pocity štěstí  jsou  euforie, dneska si myslím že to bude spíš související s bezpodmínečnou láskou a vědomím že jsem v jednotě v tom  Já jsem všude a ve všech. ...

4. října 2018

Děkuji moc za informace o našem štítu, mám velkou radost, že se situace tak zlepšila a že nám právě i Skripta Světla a Zvuku k tomu tak pomáhají! Zopakuji už co jsem psal, ale přesto to rád napíšu znovu. Dříve po nějaké náročné noci či obzvláště ke konci pracovního týdne jsem měl problémy to vše očišťovat, většinou mně trvalo první víkendový den, abych se z toho víc vyhrabal. Jenže s těmito postupy se situace změnila! Cítím, jak mně dokážou víc z toho kolikrát opravdu pěkně vytáhnout a o to jim ještě více věřím, že když s nimi začínám příště opět pracovat, že mně zase pomůžou! Po Tvých včerejších odpovědích jsem se ještě více pokusil zaměřit na jejich procítění, říkal jsem je pomaleji a opravdu jsem při nich krásně cítil svoji Božskou jiskru, což je opět povzbuzující pro další práci s nimi! Takže opravdu to přirovnání k rannímu a večernímu čištění je velmi trefné :-) A jsem velmi rád, že se na to dotýčná spolužákyně zeptala a mě to následně hned trklo tak zkusit.

25. 9. 2018

Zdravím vás moji milí :-). Chci se s vámi podělit o to, co mi nyní pomáhá nejvíce na naší společné cestě. Uvědomila jsem si to terpve po upgradovaném vzývání růžence Lásky k sobě a je to tak jednoduché a účinné, že jsem se rozhodla se o to s vámi podělit, i když je mi jasné, že to pro mnoho z vás pravděpodobně nebude novinka :-). V minulosti, ještě než jsem nastoupila na duchovní cestu v tomto vtělení, byl pro mě vždy nejvíce inspirující pocit, že jsem zamilovaná :-). Když jsem se ráno vzbudila s tímto pocitem, celý den byl prozářený tímto vědomím, nic nebylo ubíjející ani bezvýchodné, vždy si stačilo i během dne vzpomenout na mou „lásku“ a hned jsem vše viděla růžově . . . Jsem si jistá, že všichni tento pocit dobře znáte. Také asi tušíte, co přijde dále – bohužel to totiž nevydrželo nikdy moc dlouho, protože má „láska“, v mém případě jedinec mužského pohlaví, se mnou souzněla bez jakýchkoliv podmínek pouze krátkou dobu. Pak přišlo rozčarování, deziluze a následné hledání toho nádherného pocitu zamilovanosti . . Již delší dobu tento pocit nehledám u jiných osob, ale přesto mi někdy chybí . . . Tedy chyběl, protože nyní se dostávám k tomu hlavnímu :-). Já totiž ten pocit opět našla a je mi jasné, že víte, co mám na mysli. Má láska k druhé osobě se totiž změnila v lásku k mé nejvyšší části, k mé Já Jsem Přítomnosti. Vím, že když se to takto napíše, tak to nezní jako něco nového, protože jsme o tom již všichni slyšeli mnohokrát, rozdíl je však v tom to skutečně dokázat žít :-). Prostě v každém okamžiku, i když se vše zdá bezvýchodné a ubíjející, si vzpomenout, že jsme zamilovaní, že vše je růžové, protože naše láska je stále s námi a nic a nikdo nám ji nemůže vzít J. Je to krásný pocit, který způsobí okamžitý světelný nárůst a pomůže se přes všechny problémy přenést s vědomím, že vlastně nejsou podstatné, protože já vím, kdo JÁ JSEM, a dokážu milovat, jen stačí být s mým milovaným stále v kontaktu :-). Vím, že jsme spolu všichni stále spojení, ale když na vás všechny teď myslím, tak vnímám toto spojení více než kdy jindy i přesto, že jsme se dlouho neviděli, a chci vám připomenout – zkuste být stále zamilovaní, je to krásné a stojí to za to :-):-):-). Všechny vás moc objímám, s láskou. Iveta H.

19. 9. 2018

Rád bych Ti i řekl, že mě ty otázky & odpovědi k Vzývání na Sebelásku, stejně jako samotné Vzývání popostrčily a pomohly. Uvědomil jsem si, že sice číst skripta je podstatné, ale jenom to k rozvíjení Božské Moudrosti nestačí. K ní potřebuji i osobní poznání skrze zkušenost. Měl jsem též tendenci na lidi kolem mě koukat z patra, skrze to co jsem byť jen i analytickou myslí obsáhl za znalosti, ale díky Tvým odpovědím jsem si uvědomil, že je ještě mnoho pater Pravdy vědění. Vneslo mně to do života o kousek více pokory. Co jsem se poslední dny pokusil uchopit jinak, abych i vůči druhým se bezprostředně dokázal vyjádřit, v rámci své schopnosti rozlišování, co v daný moment ve své duši cítím. Ano, vznikají u toho přešlapy, ale i díky nim se učím být více autotentický, odkrývat to, kde je třeba ještě zapracovat a snad alespoň občas trochu dát lidem v rámci mých možností poznat Božské lásky. To je něco, co pociťuji, že moji duši hodně naplňuje.. snad to není především projevem nějakého mého více či méně skrytého stínu, nevznikne z toho nějaká šablona či ji aspoň budu schopen co nejdříve zachytit. V tomto se snažím si v tuto chvíli věřit :-)

Klíče k duši jsou také super, vynořila se řada zapomenutých věcí, které by mě ani nenapadly, třeba že část duše jsem nechal i svých spolubydlích z kolejí, kde jsme utvářeli takovou “rodinku”. A ohledně práce mně docvaklo, že jak se to vše snažím zvládnout, prostě se kolikrát v tom úsilí přepínám, tím se z toho vytrácela Božská Tvůrčí činnost a mechanizačně jsem protlačoval Božské energie skrze šablonu matrixu. 

Studijní workshop Duchovního učení o Já Jsem - HARMONIZACE POLARIT 1. část

16.12.2018

Chci Ti poděkovat za skripta Harmonizace polarit a energii v nich obsaženou... 

Když to vezmu od začátku, tedy od průvodních informací, které (alespoň já to tak vnímám) mají tzv. “Předočistný” význam, který pročistí,očistí a připraví mé vědomí k následné práci a pochopení při afirmačních vzývání a při kterých se mi střídá úsměv na rtech, údiv,s lzy v očích i “Aha efekt” až po nechápavý výkřik mé analytické mysli nad pohledem MDN anatomie Elektrické a magnetické polarity ,to nechávám volně zapracovat, ono to tam určitě je a ve správný čas naskočí .Následná 2 vzývání čtu hned po sobě(snad to nevadí),ale mě prostě nejde přestat, jak jsou úžasná, kolik informací v nich je a kolik uvědomění v nich nacházím. Zuzi ono vlastně ani nejde, abychom byli od NBZ odděleni, asi nedokáži popsat ten pocit uvědomění, který jsem díky těmto vzývání získala, ale nejde to. A co mě pokaždé při čtení dojímá je ta slovy nepopsatelná a bezpodmínečná láska, spojení síly elektrické a magnetické v NBZ.. Akaždý z nás má tuto lásku v sobě, jen ji  objevit, milovat a žít... 
Dáváš nám odvahu, sílu i potřebné nástroje k tomu,abychom se vyvíjeli a za to Ti chci ze srdce moc poděkovat Zuzi. 

Děkuji Ti mockrát za Tvůj krásný mail i za krásná slova... Blahopřeji Ti k tak hlubokým uvědoměním, co popisuješ, nádhera!!! Já osobně Ti za něj z celého srdce děkuji, vaše hluboká uvědomění jsou pro mě popudem tvořit pro vás dále a ještě lépe....Z.S.

8. 12. 2018

Workshop harmonizace polarit byl velmi intenzivní.  Vzývání jsou opravdu hodně silná, zejména to druhé. Tak jsem si je báječně a niterně užila, po čtyřech dnech jsem si říkala, to bylo docela v klidu a pátý den to bouchlo a nestačili jsme se divit J Zpracovávali jsme skupinově zklamání, učili jsme se pracovat s fanatismem a hlavně jsem se nakonec prokutala k poznání, jak ego neustále na základě zkušeností, vzorců, tužeb atd. vytváří hologram iluzorní reality a iluzorní očekávané reality .. jakoby tunel. Co do tunelu zapadá, je ok, co chce vybočovat je nesouhlasným postojem tlačeno zpět a co přesáhne rámec, jakoby roztříští tunel, iluzorní realitu. Nastává překvapení, šok, bezmoc z nevědomosti apod. My máme právo jakýsi „tunel“ tvořit z hmoty (naše životní prostředí, podmínky) ale nemáme právo do něj „tahat“ jiné lidi. Je to vlastně vyšší rozlišování projekcí. Též se mi zjemnilo vnímání zaměření vědomí a tvorby reality skrze mé reakce, jakýkoli pohyb vědomí. A též více vnímám konání vůči ostatním jako konání vůči sobě, pracuji na rozpouštění tužeb „působit na ostatní“, iluze, že kromě Mne (Já Jsem) existují ještě jiní apod. Je toho vlastně hodně…hned po prvním vzývání jsem měla pocit přestupu na vyšší level a to je vždy spojeno s pocitem, že dělám všechno špatně. Chce to čas J vlastně každý můj vztah ke komukoli je jakýsi chobot té projekce zakončený projekcí osobnosti, kterou si myslím, že ten člověk je a on je tedy v rámci určitých parametrů nucen se podle toho chovat, jinými slovy, já ty lidi vlastně doopravdy neznám, přesněji řečeno, nechci znát, upřednostňuji iluzi!  Co se čoček týče … když vidím rozmazaně (bez čoček) je hologram zřejmější a zároveň je můj svět „menší“, víc se soustředím na přítomné ne vzdálené. A taky je cílem prozkoumat program !krátkozrakosti. Na to mě přivedl kolega poznámkou, že mozek si vizuální vjem stejně překládá a upravuje. Pravda je, čím méně se soustředím, tím lépe vidím i bez čoček. Ovšem s 6 dioptriemi se tak dá fungovat jen doma nebo po okolí, ne za volantem či v práci...

16.11.2018

Ihned ve středu odpoledne jsem se začetla a pracovala s I. částí, původně jsem měla představu, že druhý den pokročím na druhou část a pak udělám pauzu, ale vedení rozhodlo jinak. V tuto chvíli to vnímám tak na sobotu. Vzývání je opravdu velmi silné….a opět tak moudré. Při opakování refrénu jsem zezačátku mírně zadrhávala, přesněji to nešlo tak plynule jako u jiných vzývání,….ale v průběhu se to srovnalo a nemusela jsem tolik bojovat s analytickou myslí. Bezprostředně po vzývání jsem pozorovala něco jako zmatek mého vnějšího Já, jako když neví, co si s informacemi počít, přitom mé vnitřní vedení bylo naprosto klidné a vysílalo klid a jistotu, že vše si sedne a dobře „zaklapne“. Už jen čtení textu ve skriptech citelně rozvíří mé štíty, zvlášť silně cítím M štít a víření postupně stoupá k T a D štítu. Vnímám Merkabu,…..teď jak o tom píšu mě „brní“ chodidla a pocitově levituji mírně nad zemí jako kdysi v Atlantidě. Ano, je to silné a už teď cítím pokoru a respekt k další práci s těmito skripty. Těším se na postřehy ostatních a přistávám.

15.11.2018

Otázka: Jedním ze symbolů deformace aspektu magnetické energie je konzumní život a s tím spojená snaha brát co nejvíce pro sebe. Předpokládám, že pokud se naopak člověk snaží až příliš (a nemoudře) dávat, obzvláště bez toho, aniž by byl vědomě přijímacím elektrickou energii od NBZ, i zde se jedná o deformaci aspektu magnetické polarity, neboť to “braní” je skryté za iluzivní šablonou “dobrého člověka”? Pokud jsem pochopil i ze samotného vzývání správně, je každá maska, kterou si nasazujeme, každá šablona v které se nevědomky pohybujeme, naše jakékoliv vyjádření ve hmotě, které je vším než projevem čirého vědomí, deformací aspektu magnetické polarity. Stejně jako jakékoliv pokřivené chápání Boha/NBZ včetně žádného, jsou deformací aspektu elektrické polarity.
Odpověď: Ano, je to tak, pokud dáváme bez aspektu moudrosti (povětšinou si tím řešíme své vnitřní problémy, že raději jsme za „dobrého člověka“ než abychom se podívali dovnitř sebe a odstranili to co máme u sebe) .Každá šablona brání přirozenému proudění  energie, tudíž způsobuje deformace proudění obou polarit.
Otázka: Ony na sebe navazující aktivní a pasivní tóny v Zákonu posloupnosti vlastně představují propojené působení elektrické a magnetické energie, ono proudění energie, kdy celý řetěz, všechen život, je Jedním celkem, což je onen Tvůrčí tanec? Tedy "propojení tvůrčího aspektu poskytující hnací sílu k vyjádření sebe sama ve hmotě” (doslovně citováno z JJ10). A ona přímo zasahující vůle, je tím prvotním impulsem k danému činu onou touhou být něčím více v Božském tvoření? Zatím ne zcela přesně rozumím pojmu “Prvotní koruna"… je to onen úplně Prvotní záměr k činu zrozen přímo v Nejvyšších sférách?
Odpověď: Aktivní a pasivní tóny vytvářejí „O“, kdy energie může proudit, vytvářet onen Tvůrčí tanec. A pokud není projevena vůle, jak v této realitě, tak v těch jemně hmotných vrstvách Stvoření, energie buď přestane proudit či proudí po určitý stanovený čas pouze v uzavřeném systému. „Prvotní koruna“ je gnostický poetický název „Počátku“ všeho co Je...
Otázka: Během čtení o elektrické a magnetické polaritě mně přišla na mysl spojitost s Ra-Sheebou. Osiris je vlastně plným symbolem ono vyváženého aspektu elektrického a Isis vyváženého aspektu magnetického. Naopak Seth a Nepthys jsou působící deformující sily (to nízké, egoistické, živočišně pudové,..) na elektrický a magnetický aspekt, které se snaží převzít kontrolu nad duší bytosti a toto se snaží posilovat dále i odpůrčí síly svými intrikami. Z lásky Osirise a Isis se zrodil Horus, tedy, že propojením/rovnováhou vyváženého aspektu magnetické s vyváženým aspektem elektrické polarity se zrodí Božské vědomí. A je-li zde jedním z našich poslání umožnit lidem pocítit Božskou lásku, musí se v nás,  skrze znovuobnovený vztah s NBZ a přijetím hmoty, zrodit Horus. Odpověď: Horus je v tomto pojetí mystický název pro ono „božské vědomí“ či vzestup vědomí díky správnému poměru magnetické a elektrické polarity, která se změní v „elektrum“ – tzv. „ bod „O obohacený dokonalým věděním““.....
Otázka: Rozjímal jsem nad tím, jak je to s dáváním a přijímáním ve vztahu, neboť v tomto existuje mnoho deformací. Jak muž,  tak i žena by se měli přijímat elektrickou energií skrze své niterné spojení s NBZ. Muž, vzhledem k tomu, že má o kousek větší část své duševní energie elektrické, je v práci oním tvořitelem z lásky, bez toho aniž by během tvoření tuto energii deformoval skrze své potencionální ambice. Ženě lásku vysílá (dává) ať již svým přímým chováním vůči ni, tak i tím, že se např. rodinu snaží zabezpečit. Žena, díky své o kousek větší částí magnetické duševní energii je tím, kdo vytváří svou láskou (dáváním) ono “teplo domova”. A tak se muži i ženě projevuje v jejich životech ona pečující magnetická energie projevená NBZ. Samozřejmě i žena chodí do práce a přispívá svým dílkem k pokrytí domácnosti, stejně jako muž v rámci úcty k ženě a magnetické energii rád pomůže v domácnosti.
Odpověď: Deformace vznikaly během staletí, kdy vládl archetyp muže – vládce, ženy byly utiskovány... Pak se to přehouplo do přehnaného feminismu a nyní máme v rámci nových evropských zákonů možnost si zvolit „třetí pohlaví“ ...
Otázka: Nad čím dost tápu -  Střední energetický pilíř (Hara linie) je naplněn harmonickým poměrem sjednocené energie magnetické i elektrické polarity. Magnetická KC 4-7-10 jsou na levé straně těla, elektrická KC jsou 2-5-8-11 (tedy střední pilíř) a elektro-magnetická KC jsou 1-3-6-9-12, tedy na pravé straně. Když pracuji např. s písněmi spolutvoření, taktéž E - (magnetická energie) se projevuje na levé straně, M (elektrická energie) ve středním pilíři a MU působí na pravý pilíř. To kam tím mířím je, že  asi jsem to chápal po dlouhou dobu příliš lineárně, měl jsem za to, že magnetická energie je v levém pilíři, elektrická v pravém pilíři a spojují se ve středním, což je vlastně přesáhnutí obou extrémů polarity.  Nevím, jestli už nemotám moc věcí dohromady a nesnažím se to až nějak zaškutulkovat, ale není mně pak jasné, proč Hara linie jako propojení elektro-magnetické je tedy ve středním či naopak v pravém pilíři není ta elektrická?
Odpověď: Hara lini, nebo-li svislá centrální K linie, která vede ze 14.čakry skrze fyzické tělo do 13.čakry v jádru Země je prostoupena frekvencemi 12., 11. a 8. dimenze, jedná se však o 2. úroveň, tedy vyšší než je fyzické tělo včetně čakrového systému. Ve 2.  úrovni K mřížky se rotující jednoosé flash linie axiatonálních linií 11 a 12 ve spirále vinou kolem tenké stříbro-zlaté flash linie centrální vertikální linie, kde splývají v tenkou, svislou tří-tónovou flash linii základního zlatého zbarvení, jež se stává jádrem centrálního proudu těla.   Ve starodávných východních  léčebných systémech  je tato tenká zlatá svislá linie  nazývána „Linie Hara“, která v dokonalém provedení odpovídá onomu mystickému „elektrum“ ,  často je považována za základ manifestované formy, jež tvoří tzv. dvanáctistrom 1. úrovně K mřížky a královské pečeti, krystalické pečeti a štíty 2. úrovně K mřížky. Další odpověď můžeš nalézt v proudech Kee-Ra-Sha, zde je potřeba trošku odsunout analytickou mysl a požádat vyšší části vědomí o podporu. Z pohledu „mysticismu“ ve fyzické a nejbližší éterické rovině tomu tak je, že levá strana má magnetický aspekt, pravá strana má elektrický aspekt a páteřní kanál má tvořit onen „O“... Nejsme však pouze fyzické a éterické tělo, K mřížka je mnohadimenzionální a má nejméně 3. úrovně,  a tam jsou strany poněkud „jinak“, to naše „uprostřed“ je „tam“ napravo. Možná když si prostuduješ znovu studijní skripta Original Elysium Scepters, více tomu porozumíš...

3. listopadu 2018

Včera jsem poprvé udělala první vzývání ze souboru Harmonizace polarit. 
Bylo to nádherné a ráda bych se podělila o to, co jsem prožila. 
Chvílemi jsem musela dělat i přestávky a rozdýchávat to, je to opravdu nádherné a velmi silné vzývání... 
Uviděla jsem, vnímala jsem a zažila jsem opravdovou Jednotu, je to hned v první části a pak dále a dále.... 
Není lehké najít slova, Já, jako dílek, kapka, část, jiskra mezi mnoha dalšími, vše je spojené navzájem, navzájem na sebe působí....rozdíl je jen v tom, že některé dílky jsou více zanesené , zatemnělé, jiné méně a některé mezi nimi nádherně září, a ty mohou pomoci těm kolem sebe i v nich to světlo najít a nechat ho vyjít na povrch. Vnímala jsem propojení mezi těmi rozzářenými částmi, které, ať jsou od sebe zde ve hmotné realitě jakkoliv zdánlivě vzdálené, posilují ještě více svým světlem sebe navzájem. 
Nejvyšší Božský Zdroj je všude, ve všem, vnímala jsem snad všechny roviny, ty vyšší, mnohem zářivější, ale nejvíce tuto hmotou úroveň. Je zde jen mnohem více nánosů, nízkých výtvorů, těžkých energií.. ale i zde pod nebo za tou vší hustotou a tíží je světlo, chce zářit, milovat, léčit.chce i zde být naplno. A my jsme ty paprsky, průchody, které sem to světlo přivádí. Čím čistší a silnější jsme, tím více světla proudí, tím mocněji jsme tím vědomím Nejvyššího zdroje v činnosti. Dokonce i zde, ve hmotné rovině. 
Uvědomují si, jak moc jsme stateční, nezlomní a nádherní, že umožňujeme světlu zářit v nás a skrze nás i zde a přivádět i sem, na planetu Zemi, Království Světla Krista. 
Z celého srdce děkuji nám všem. 

 

Duchovně-energetický vzestup vědomí

17. listopadu 2018

Vysvětlení k vašim otázkám ohledně polarit a jejich umístění v energetickém poli:

Pohled na proudění energie ve fyzickém a éterickém těle je poněkud jiný než v merkabických polích a K mřížce viz níže výpis:

Energie elektrických anti-částic  vstupuje do těla přes „horní“ elektrickou Harmonickou merkabickou spirálu a dimenzionální merkabické spirály,  přes primárně elektrické akcelerační kódy v šabloně DNA,
přes elektrická K centra 2-5-8-11 centrálního pilíře K mřížky,
přes elektrický aspekt elektro-magnetických K center 1-3-6-9-12 na pravé straně těla,  
přes elektrické čakry 2-5-8-11 a
přes elektrický aspekt  elektro-magnetických čaker 1-3-6-9-12.

Energie primárně magnetických částic  vstupuje do těla přes „dolní“ magnetickou Harmonickou merkabickou spirálu a dimenzionální merkabické spirály,  přes primárně magnetické základní kódy v šabloně DNA, 
přes magnetická K centra 4-7-10  K  mřížky na levé straně těla,
přes magnetický aspekt elektro-magnetických K center 1-3-6-9-12 na pravé straně těla,
přes magnetické čakry 4-7-10 a magnetický aspekt   elektro-magnetických čaker 1-3-6-9-12.

Takže pokud se bavíme o prvotních proudech stvoření M-U, M-A a E-A, ty se vztahují k božskému modrotisku (K  mřížka, kr. semenný atom), kdy proud M-U je "tichý bod všeho stvoření", je omni-polární, tedy má v sobě žádnou i všechny polarity. M-A je elektrické polarity, E-A je magnetické polarity. Pokud pracujeme s lotosovými dechy u kouzelných slov spolutvoření, nepracujeme "jen" na fyzické a éterické rovině, ale snažíme se pracovat na úrovni K mřížky včetně merkabického pole. Proto ty strany pro analytickou mysl "nesedí", pokud si prostudujete znovu studijní skripta  OES i knihu energie Kundalini, tam je popis pro fyzické tělo a nejbližší energetické pole, ten vám určitě "sedět" bude :-). Z. 

2.listopadu 2018

Otázka: Rozumím tomu tak že se v situaci kdy se dostanu  do chaosu a vím že to není problém jen  můj...uvnitřním se a koncentruji se plně na JÁ Jsem  přítomnost  uvnitř sebe a nechám proudit  světlo. ..? Vím že to je pro někoho samozřejmostí, ale Já bych to ráda věděla. ..
Odpověď: Odpověděla jsi naprosto správně, to, co píšeš je ideální postup, jenž je dobré kvalifikovat určitou afirmací, např. "Já jsem ta jediná Přítomnost, která je zde činná", "JÁ JSEM ta dokonalá harmonie této situace" atd... Tím, že si budeš v duchu vyslovovat tyto afirmace a pocitově s nimi rezonovat, Tvé energetické pole (energie, světlo), bude vyzařovat informace, které budeš mít v mysli i v pocitech a danou situaci, kterou popisuješ, zvládneš operativně a harmonicky :-)...

 

Studijní workshop MDN ARK

28. října 2018

Otázka: Z čtení skript jsem pochopil, že ač mimosmyslové vnímání není určitě podstatou duchovní práce, zdá se být však odrazem úrovně působiště ohniska vědomí. Dá se říci, že ohnisko vědomí je na té úrovni, kde nás drží naše nejvíce nezpracované části/bloky v DNA/osobní mřížce?  

Odpověď: Ohnisko vědomí, které by mělo být v dokonalém případě upřeno na osobní duchovní jiskře, běžně všichni přepínáme, podle situace a okolností, které během každodenní činnosti zpracováváme. Samozřejmě, pokud celý den přemýšlíme například nad novými šaty :-), ohnisko vědomí - energie naší pozornosti je přemístěna  po celou dobu ve fyzické realitě (1-2D) . Pokud se naučíme přepínat vědomí tím způsobem, že primárně jsme stále "uvnitř sebe", a dostaneme vnitřní impulz si nové šaty pořídit, na okamžik přepneme do reality 1-2D, ale ohnisko zůstává stále nejméně v 8D :-). Je možné tedy zvýšit dimenzionální pásmo pozornosti i přes karmické bloky, jinak by duchovní vzestup  vědomí nebyl možný. Obvykle, pokud zvýšíme ohnisko vědomí ke svému nitru, ke své životní jiskře, ty nové šaty nám již nepřipadají hodny tolik pozornosti-energie, spíše jsme vedeni rychlým a efektivním způsobem, jak si pořídit :-).


Otázka: jaký je rozdíl mezi transformací a transmutací?


Odpověď: Transformace (ve vztahu k vědomí) představuje právě změnu zaměření pozornosti - energie, transmutace, jež úzce souvisí s transformací, představuje přeměnu již aktivovaných energií z nižších úrovní (myšlenek, emocí) ve Světlo poznání, tzn. ve větší energetický potenciál vědomí.


Otázka: Téma Svobodné vůle: když mnou procházejí cizí těžké energie, přesto jsem pochopitelně zodpovědný co v tu chvíli s nimi vytvářím. Jedna věc je, že se na mě nalepily ještě proto, že se měly čeho chytit a projevit se v podobě mých “slabých” témat, přesto co je v tu chvíli nejlepší udělat? Snažit se soustředit na svou Božskou jiskru, nechat je procházet bez toho, aniž bych co nejméně je energetizoval a postupně se pročišťovat?


Odpověď: Ano, každý na své osobní cestě duchovně-energetického vzestupu se s tématem, o němž píšeš setkává... Ty těžké energie se na Tebe mohou nalepit, i když budeš  na 99 procent "čistý", pokud bys byl na 100 procent, již bys zde ve fyzické realitě nebyl. Důležité je ty těžké energie včas rozpoznat, snažit co nejvíce a všemi známými prostředky je odclonit, pokud již Tebou procházejí, naučit se buď rychle zmizet :-), nebo je pročišťovat (např. 12D světelný pilíř, osobní pečeť, ochranné obaly atd.). Každopádně je dobré nesloužit jako trafo pro nízké energie (více informací o tomto bude ve studijních skriptech Harmonizace polarit 1.část již 1. listopadu :-)).


Otázka: Ve skriptech na str. 30 je věta, že “Falešné a podvržené propojení naší inkarnační identity do „F šablony“  je na cestě chaosu již za dveřmi. Buďme obezřetní”. Z tohoto mám pocit, jako by „S“ plánovali nějaký nový trik, jak nás rafinovaně odvést z naší cesty? Je-li to možné, mohla bys prosím říci, co přesněji tím je myšleno?


Odpověď: Velmi ráda bych Ti odpověděla, těch triků zažívám sama během posledního období poměrně hodně, ale jediné co mohu napsat je, že na každého z nás je připraven  individuální "trik na míru" :-). Nakonec by bylo skvělé, pokud bychom zde na "blogu" sdíleli způsoby "s", za to období, co jsme se osobně nepotkali, by z toho možná byl skvělý sci-fi seriál :-).


Otázka: Hodně jsem  přemýšlel na téma (opět :-) ) vyjádření autentičnosti a pravdivosti v životě. Dá se říci, že autentičnost je vykonání toho s čím v tu chvíli minimálně převážná část mého těla, pocitu, mysli rezonuje a následné pozorování k čemu takové jedná vedlo, zda-li bylo projevem cesty Božské řádu a nebo Chaosu s následným hledáním nápravy, očišťováním, propouštěním což by postupně příště v podobné situaci mělo vést k autenticky jinému jednání, avšak opět o kousíček přiblížení se vyjádření Zákona Jednoho v mém životě? Ten výraz “převážná část” mně připadá velmi obecný, neboť máloco je jasně dané, jsou v životě určitě situace, kdy ve svém stavu vědomí pociťuji tah nějakým směrem (pudovost, astrální touha, strach, šablona), ale zároveň jsem si v tu chvíli již schopen uvědomit, jaké bylo mé konání v minulosti, co jsem se z toho poučil a co by byla moudřejší volba vedoucí k překování sebe v proudu Řeky Života a tu následovat.


Odpověď: Touto otázkou jsi si krásně odpověděl, co se týká "převážné části", měla by zahrnovat co nejvíce Tvého vědomí (skutečně Tvé jedinečné duše a nikoliv šablon vytvořených během inkarnací či zděděných v rodové linii skrze DNA). Onu "převážnou část" všichni během osobní cesty vzestupu vědomí hledáme, třídíme zrno - tj. své vnitřní světlo od "plev", tj. od toho, co není naše... Z osobní zkušenosti Ti mohu napovědět, že pokud se věnuji tomu, co je mojí součástí, jsem plná energie, vnitřního klidu, radosti a mám pocit naplnění. Pokud dělám něco, co si přejí jiní, ale moje duše s tím nesouzní,  přicházím brzy o energii, činnost mě v hloubce duše "nudí", jsem jakoby energeticky rozházená. Prosím jen si to nepleť s naplňováním tužeb astrálního těla, lze vykonávat i činnost, která např. z lidského hlediska je nudná či zbytečná, ale Tvá duše se tím něco učí...


Otázka:  Vzhledem k tomu pravděpodobnému horizontu události do roku cca 2022, o kterém se ve skriptech píše. Rád bych řekl, že něco takového vědět působí velmi motivačně k vyvinutí co nejvíce úsilí v rámci práce na sobě, ale abych dokázal být vhodným příkladem i druhým lidem ve svém okolí. Zároveň vnímám velmi pozitivně a jako dar, že pro vstup do zabezpečené zóny je nutný “jen” onen poloviční krok (báze x). Podporuje to ve mně pocit většího sebe přijetí včetně těch ještě nezpracovaných “smítek”.  Je-li báze x minimum, aby se daná bytost dostala do „o“ pole, mám pocit, že jednoduše řečeno mít polovinu odčištěnou i ta není zrovna málo pro většinu lidí/života… Taktéž opravdu malé procento lidí absolvuje aktivace „p“ těla. Je v tom i naše služba, že tyto aktivace děláme, zabudováváme naši gnózu do kolektivního vědomí, že tím snad výrazně zvýšíme procento, které na tu bázi „x“ budou mít šanci dosáhnout?


Odpověď: Informace ze studijních skript na toto téma jsi pochopil (k mé velké vnitřní radosti :-)) velmi správně, je tomu tak přesně, jak píšeš. Chtělo by to však, aby "nás" bylo více, ale věřím, že i takto se vykoná velký kus duchovně-energetické  práce.

Otázka: jaký je důvod dalších bází?
Odpověď: Důvod těchto dalších bází je pro ty, kteří mají aktivován větší počet MDN DNA, než je "x", ale nedosáhnou ještě na vrchol , tak  aby nemusely klesat do báze "x".

Otázka:  Pokud chápu správně, tak ty různé pečeti byly všechny do MFGN  pole T-2 ras umístěny právě Strážci z důvodu vzniklé situace po elektrických válkách a nutnosti reagovat na ni?
Odpověď: Ano, bylo to v té době bohužel nezbytně nutné opatření, ač pro nás, co jsme zde uvízli, značně bolestivé... Můžeme to přirovnat k tomu, když se někdo například vyskytl v oblasti zamořené infekcí a je podezření, že by infikoval další stovky lidí, je na určitý čas umístěn do karantény... Jenže vlivem dalších a dalších karantén na této planetě jsme zde zůstali poměrně déle :-(.

10. října 2018

Otázka: Před 14. dny jsem provedla aktivaci ze studijních skript MDN ARK a v dalších dnech mě kontaktovalo několik lidí. Po tel. hovorech jsem se cítila,  jakoby mi aktivované energetické pole odsáli. Uvědomuji si, že jsem se k tel. hovorům nechala stáhnout (mé ego si chtělo povídat), ale přišlo mi, že to nebylo vždy ze světelné strany. Po pár hovorech ( ať osobních tak pracovních) jsem měla pocit, že žádné aktivované energetické pole  nemám a potřebuji provést aktivaci znova. Je to možné? Prosím co se děje když máme tímto způsobem aktivované energetické pole s naším okolím?

Odpověď: Pokud máš aktivované toto energetické pole, je jasné, že přitahuješ mimo světlé strany i tu odpůrčí, tak to bylo vždy i bude... Pokud vnímáš, že máš provést aktivaci znovu, tak Ti doporučuji poslechnout vnitřní vedení, zcela určitě... Nic zde ve fyzické realitě není "navěky", navíc vysoké frekvence mají tendenci se "vracet" do vyšších dimenzí , takže aktivace je nutná vícekrát....Co se děje s okolím, když máš aktivované toto energetické pole? To přece poznáváš sama :-), přitahuješ více temna :-(, ale též ty, kteří upřímně hledají světlo, je podstatné se naučit rozlišovat, jaké úmysly ten daný člověk má....

Otázka: Další otázka  je ohledně „HB“ . Směřuje poslední energetický pilíř k přípravě na jeho otevření? Znamená, že při elektro-magnetickém vrcholu (H-H)  (ať už nastane z jakéhokoliv důvodu) nastane jeho plné otevření? Pokud ne jak poznáme (kromě vnitřního vedení), že se otevřel?  Zřejmě  onen moment  a otevření HB  bude fičák :-).

Odpověď: Ano,  poslední pilíř (pokud bude aktivován) je určen k otevření HB, že  se otevřel pozná celá planeta, věřím ,že to nastane ve správný čas, kdy většina životních jisker již na to připravena bude... Co nastane na planetě, to fakt nevím :-), ale zřejmé to zcela jistě bude i pro běžné lidi :-):-):-). Je skvělé, že Tě tato informace zaujala, mám z toho radost, málokdo se na to ptá...

 

Studijní workshop MDN Síla Zvuku a Světla - 1.část

13. listopadu 2018

Psonny jsou tak úžasné, účinné, ochraňující a pročišťující.......hlavně, co se týká mého fyzického těla -:) Jsou pro mne nějak více důležité. Stále se k nim vracím,  Snad jsem pochopila správně, že pokud je vzývám, tak pozvedám i bytosti, které si udržely alespoň jiskřičku kristovského spojení a budou pak mít příležitost přijmout "dar" a budou schopny  vzestupu na vyšší časovou osu  a spojit se se svojí monádou. Snažím se s vnitřním klidem žít dle zákona jednoho v této realitě, občas  musím říci, že se tu  odehrává jedna velká tragikomedie
Často myslím na všechny mě blízké kristovské jiskry . Přeji hodně odhodlání, síly a vůle v šíření světla, a věřím, že se už brzy opět uvidíme.

Odpověď: Ano, pozvedáš/-me tím i ostatní duchovní jiskry, dostávají šanci, světlo, které je kolem nich pomáhá jejich monádě, aby se jich snáze ujala atd...Osobně věřím, že se zase již brzy budeme moci setkávat...

 

17. října 2018

Příspěvek + otázka: Uplynula nějaká doba od studia MDN Síla světla a zvuku. Přečetla jsem skripta jedním dechem, pak podruhé a pak je pořádně zavnímala. Kažý den dělám posloupnost, bude to tedy měsíc...a život se nádherně začal po turbulentním září zcelovat přesně jak jsi popisovala. Každý jeden text písně je tak nádherný, vymrští mě hodně vysoko a já cítím takový příval energie, lásky a vnitřní síly. Myslím, že to je skutečný "doping" pro každý den. Vzhledem k tomu, že ale samozřejmě pracuji i s jinými technikami, život se zas nevídaně přeuspořádává. 
Nemusím říkat, že lidé v mém okolí mají skoro všichni zdravotní problémy nebo problémy technického rázu, na to jsem si zvykla:). Chodí mi ale tolik informací na inovace v mém okolí, nové změny, že je skoro nestihám zpracovávat, a předávat dál. Něco, co by běžnému člověku trvalo týden nebo měsíc, mám hotové za večer - projekty, dlouhý článek.....příprava lekce a prezentace....nakonec mě jako iniciativní mámu jmenovali do akční strategické skupiny pro směrování a budoucnost školy, kam kluci nastoupili...A není třeba říkat, že i ve škole to pěkně "vře"...Bylo mi ze všeho místy úzko, byla jsem nemocná, brečela jsem kvůli věcem, které se na mě sesypaly...a pak mi znovu padl pohled na skripta - nebojácnost, přístup důstojnosti, přístup angažovaného odstupu, to vše  potvrzené afirmacemi lásky...Ano, abych tak řekla, ledy tají, všecho se hroutí  a transformnuje,  vše se děje nesmírně rychle a do toho já pluji s určitým klidem a snažím se být v přítomnosti a milovat sebe, své děti, manžela, všechny okolo... 
S dětmi každý večer meditujeme a afirmujeme, tak věřím, že i oni se posouvají na své cestě. 
Měla bych otázku: Můžu jim předčítat některé texty písní?

Odpověď: Pokud dětem dělá dobře poslouchat texty těchto písní, tak jim je klidně nahlas říkej :-), i zde doporučuji pozorovat, co se s nimi děje, v případě většího čištění s tím doporučuji přestat.

7. října 2018

Otázka: Technika ze strany 1 – formulace jedné věty, která nastavuje ochranné mřížky a chrání nás i místnost od astrální úrovně – můžeme ji použít kdekoliv – tzn. např. ve škole našich dětí, v cizích místnostech, v hotelu, ve frontě na poště,  v zahraničí – prostě všude volně mezi lidmi, či je určená jen pro naši místnost a jen pro nás?

Odpověď: V tomto případě Ti doporučuji řídit se vnitřním vedením, můžeš to sama pro sebe použít prakticky všude a pozoruj, co se bude dít... Co se týká školy pro děti, tam bych byla opatrnější, vím, že Tvé děti nejsou tak malé a že jsou to poměrně vysoké duše, je lepší se jich ústně zeptat a vysvětlit jim princip fungování tohoto druhu ochrany.

2. října 2018

Otázka: Objevil se tam pojem “Jiskra živoucího plamene”, je to jen jiný výraz pro naší Božskou jiskru, náš Semenný atom v bodu Azura? V něčem mně to zase připadá, že je spojen s naším trojplamenem v Duchovní srdci.
Odpověď: Ano, je toto pojmenování "Jiskra živoucího plamene" je více poetický výraz pro naší osobní životní jiskru (semenný atom v bodu AzuRa), naznačující, že ona jiskra má možnost stát se živoucím plamenem...


Otázka: Kombinovat píseň Lyry s V kódy lze tak, že indukuji kód a u toho notuji tuto píseň?
Odpověď: Odpověď na tuto otázku bys nalezl v mnoha předešlých skriptech MDN :-), nejdříve je potřeba notovat píseň Lyry (aktivovat svůj světelný pilíř) a poté pracovat s V kódy. Vlastně je to silnější varianta, než když si před prací s V kódy aktivuješ osobní štít postupem MP.

Otázka: Rád bych se zeptal k použití Kouzelných slov ke společnému tvoření. Následuji postup tak jak píšeš ve skriptech, tedy krátce popsáno: řeknu Psonn-1, Psonn-2, provedu E dech, pak Psonn-3, M dech, Psonn-4, MA dech a nakonec Závěr. Ale když jsem hned na začátku četl, že Psonn-1 se říká 1x v každém kole, nějak jsem nevěděl, co myslíš tím každým kolem. Postupně jsem si vytvořil různé “verze”, např. že když dělám to “7 bodové” cvičení u M dechu, Psonn-1 řeknu ještě než se nadechnu, Psonn-2 při nádechu pak Psonn-3 při pauze a výdech a takhle to točím. Pak pokročím na to “7 bodové” cvičení s MA dechem a opět u toho při jednotlivých fázích dechu točím jednotlivé Psonny. Pak zase třeba vynechám a jen dýchám, jak mně to zrovna přijde. Jindy na závěr dýchám obecně Lotosovým dechem a u toho při jednotlivých fázích dechu říkám jednotlivé Psonny. Bylo to takhle nějak myšleno nebo je to ještě jinak? :-) 
Odpověď:Pokud Ti přišlo, že máš pracovat tímto způsobem a vnímáš, že vše funguje "jak má", tak takto pokračuj, všechny postupy jsou orientační, neboť je nutné pracovat pod vnitřním vedením Tvé monádické duchovní rodiny...

Otázka: Písně v původním jazyku se snažím i pozpěvovat, kolikrát tím působí ladněji a uceleněji. Občas mně ale tón moc nepřichází, nehrozí, že nevhodnou tóninou, ať již je důvod jakýkoliv, bych mohl jejich pozitivní působení takto narušit? 
Odpověď: Určitě nic nenarušíš, i zde platí, že máš postupovat dle vnitřního vedení, důležité je pouze to, abys s psonnem rezonoval Ty...

Otázka: Působí Růžencová vzývání obdobným způsobem jako Psony z tohoto semináře? Tedy nastartování v morfogentickém těle silné elektromagnetické vzory. Nepochybuji, že procítěne vyslovovaný Růženec na naše morfogenetické tělo pozitivně působí, ale pokud si pamatuji správně, co jsme si říkal, jeho doménou je i pročištění našeho vědomí v nižších dimenzích (majoritně v 4D-9D) a tedy je související kostičkou, která pomáhá “prokopat” tunel právě do vyšších dimenzí pro např. Posloupnost SD. Ptám se i proto, že když jsem dělal posloupnoust SD a až pak růženec, docela pěkně to fičelo :-) Což, když jsem dříve zoušel dělat po nějakých technikách z MDN, tak to nebylo ono. Při tom mně teď napadá, že vlastně techniky z MDN jsou specifičtěji zaměřené, Psonn SD bych řekl je takové přimočaré univerzální prošťouchovadlo s širším rozsahem.
Odpověď: Afirmační vzývání z vyšších stupňů Duchovního učení o Já Jsem působí zejména na úrovně 4.-6. dimenze (nikoliv 7.-9D), tedy na 2. úroveň HU. Na jednu stranu jsou důležité, protože pokud si neočistíme "trasu" skrze 2. úroveň HU, nepřitáhneme čisté vyšší frekvence např. z Monádického plamene. Posloupnost SD čistí razantně vše :-), růžence napomáhají k lepšímu uvědomění, cože se to vlastně děje, takže je to provázané... Později již afirmační vzývání není potřeba dělat, tedy až začneš zachytávat skutečně čisté informace proudící z Tvé monády a vyšších dimenzionálních pásem. Dělat  však v jeden den posloupnost i růženec  je dosti odvážná činnost :-), jde o to, abys přísun informací "rozdýchal" a životní lekce s tím spojené zvládl s grácií....

Poznatek: Moc se mně i líbilo, jak bylo vysvětleno to s tou Nebojácností, Přístupu důstojností a Angažovaného odstupu. Ta opravdová sílá, překročení strachu a přijetí života takového jaký je, je v plném přijetí Božské vůle, pokory vůči Němu/Ji a schopnosti vidět působení NBZ za vším vším. 

Odpověď: Těší mně, že Tě tyto informace zaujaly, a věřím, že Tobě i ostatním budou nápomocné na nelehké cestě duchovního vzestupu...

22. září 2018

Otázka: Rozumím tomu správně str.7, že jakmile začnu provádět psony a "S-D" posloupnost, musím nejprve použít český překlad, abych upřesnila laicky řečeno, kde nyní jsem a dál pokračovat originálem?


Odpověď: Můžeš začít i originálem a pokračovat česky (dle vnitřního vedení, někdy je snazší začít originálem, kdy se lépe přitahují frekvence a poté v češtině, někdy je to zase snazší obráceně, ale vždy obě verze, neboť tím se frekvence ukotvují v konkrétním časoprostoru, kde se nacházíš právě teď.

Otázka: Technika projekce ohňostroje str.22, pro jistotu dotaz: Zapracováním cca 6 týdnů znamená každodenní použití, např. jako když dělám vigílii u růženců, nebo se jedná o činnost dle vlastního vedení např. 3x týdně. Zda je prostě zapotřebí té dennípravidelnosti?

Odpověď: Ano, jedná se o ono "zabudování" díky denní pravidelnosti, navíc u těchto postupů, kdy se pracuje s hodně vysokou frekvencí je zde ten "problém", že vysoké energie mají tendenci rychle se "vracet" odkud byly přitaženy a tak nevydrží tak dlouho, jak bychom chtěli. Proto je potřeba je aktivovat i vícekrát během dne.....

Otázka: str. 30 :-)pochopila jsem správně, že je vhodné nejprve řádně vibračně zapustit prvotní proudy, než se pustím do Kouzelných slov spolutvoření.. tudíž jejich řádný nácvik a ukotvení?

Odpověď: Vibračně zapustit tyto prvotní životní proudy je vhodné vždy během pronášení kouzelných slov spolutvoření, též pro ně platí, že ve fyzické sféře nevydrží déle než např. 20min-2hodiny max.  Proto je ve skriptech uveden vždy u těchto slov i postup přitažení proudů.

Otázka: U "SD" posloupnosti to bude asi vhodné provádět dle vnitřního vedení s ohledem na skutečnost, že to může vyvolat v našem okolí určité změny:-D nebo je dobré zařadit určitý rytmus v činnosti?

Otázka: Změny v okolí tato posloupnost vyvolá zcela určitě :-), ale vzhledem k tomu, že Tě spojuje sama se sebou, s Tvojí monádou a šablonou stvoření, doporučuji ji provádět ráno i večer, pokud ji budeš dělat, nebude se Ti například chtít bez ní usnout (jako například bez čištění zubů :-)) - bude Ti scházet pocit očisty, ochrany a spojení sama se sebou v tom nejvyšším vyjádření duše.

 

Studium semináře KI MANNA

14. srpna 2018

Otázka: Pokud se ošetřuji energií KI-MANNA a provádím např. ráno práci se symbolem, tak jak je uvedeno v úvodu skript pro zahájení práce s touto energií, kde je uvedeno, že se záměrem vstřebáváme části své duše, tak je to podpůrná práce na naše scelení a vlastně, když potom požádám o vibraci a barvu, dochází?- k ozdravení i těch příjmutých částí duše, které ještě určitou dobu mohou v důsledku např. delšího odložení stagnovat a i těch, co jsme vyzvedli v meditaci z jejich úkrytu.

Odpověď: Ano, v podstatě si odpovídáš správně v druhé části této otázky, jedná se o podpůrnou práci, použiješ-li správně postup frekvencí Ki-Manny, menším blokem je však to, že pokud Ti schází určitá duševní energie, ani symbol Ti nepomůže ukázat správnou frekvenci (barvu), nebo Ti ji ukáže, ale Ty na ni prostě "nedosáhneš", též se stává, že část této duševní energie byla a je z hlediska lineárního času "dlouho" u někoho jiného, tudíž nemáte vzájemný "signál". K tomu je právě určeno ono silné afirmační vzývání na konci pracovních skript Klíče k duši, tedy mimo jiné, abyste se vzájemně uslyšely :-)

Otázka: Tudíž pokud to chápu správně, je to jedna z léčebných metod na tuto integraci, ale zároveň i na paralelní životy. Tam též  žijí  naše části duší? Nebo jsou to jen jak bylo uvedeno v jedněch skriptech jen na "exkluzivní" výtvory.

Odpověď: Postup z Ki-Manny je mimo jiné určen i na paralelní životy našich "exkluzivních výtvorů".

Otázka: A pokud si požádám a přijde mi určitá vibrace a sní barva, či více barev tak, tak to může ukazovat , v které dimenzi měla duše problém, např. 4vibrace=4dimenze a barva, chybějící aspekt paprsku? a pak to vysvětlení ve skriptech /popisek/ vlastně doplňuje na co je třeba se i zaměřit dál?

Odpověď: Pokud vidíš symbol Ki Manny v určité barvě, naznačuje Ti, jakou frekvenci je potřeba doplnit (někdy se může jednat i o frekvenční pásmo nad problematickou dimenzí). To vysvětlení ve skriptech jednak doplňuje, na co je třeba se zaměřit dál, ale též hlavně to, co jsi opomíjela (či Tvá rodová linie).

 

Studium Afirmačních textů LÁSKY K SOBĚ

6. listopadu 2018

Afirmace vzývání Lásky k sobě měly opravdu nečekaně silný účinek a sotva jsem to ustála. To, co se zharmonizovalo a zcelilo, se zas nesmírně zvířilo, Projektují se mi strachy a obavy ostatních. Spousta témat nabývá na intezitě - hranice, svoboda, víra.... Také se mi objevuje téma ženských energií - najednou jsem zas začala nosit sukně a vzala si podpatky a vlastně najednou všude kolem mě se toto téma objevuje...A hned jsem se začala cítit líp. Přiznám se, že mě to tedy pár dnů nepustilo k posloupnostem, myslela jsem, že je dobré dělat každý den, ale nakonec samozřejmě jako u všeho...prostě ne...byla to totiž dost velká síla a hukot. Naštěstí nás to ale vše zase víc stmelilo doma, s rodinou,s  mužem, dětmi...teď se zas s nimi víc směju, cítím lehkost, radost a optimistmus...a víru sama v sebe ale i v to, že se můžu manželovi "vyplakat" na rameni a že mě pochopí. že si můžu dovolit i touto formou projevit ženskost a dopřát si láskyplné objetí...No a přes všechny nástrahy, které nám připravuje naše ego, podvědomí a zákoutí vím,  že osoby a situace, které v nás vyvolávají emoce (o nichž jsme ani netušili, že nás můžou tak znejistět a podlomit), že to jsou právě různé zkoušky odvahy a víry. Vím, že Já jsem ta zázraky činící přítomnost. A že je tak důležité cítit jednotu se všemi a se vším....Doma, na lekcích s dospělými, ale už i ve školách na kroužcích posíláme lásku, povídáme si o tom, co vše se zapisuje do "vesmírné" knížky a že to lze odčinit upřímným odpuštěním a láskou......Je hezké, že už mí kluci umí některé afirmace Já jsem, říkáme si to před spaním, společně odpouštíme sami sobě a posíláme lásku...Posílám lásku i vám, milovaní bojovníci světla :)

3. září 2018

Otázka: Když odvrátíme pozornost od hmoty, začne se rozpadat”. Tím “odvrácením” je myšleno, že neuletím pozorností/životem úplně mimo ni, neuteču z ní, ale že vezmu hmotě její důležitost, vystoupím z duality a začnu v ní Božsky tvořit a projevovat duchovní vědomí? 

Odpověď: Pokud jsi ve fyzickém vtělení, nemůžeš „uletět“ životem mimo hmotu :-), pouze Tvá pozornost je zaměřená více na „vědomí“ za hmotou, tudíž důležitost hmoty se začíná rozpadat.

Otázka: - Pokud se začneme slaďovat s Boží vůli, napadlo mě zda-li to narůstající vědomí, nebude působit samo o sobě jako “magnet” pro ty často odstrčené či zapuzené části duševní energie? Věřím, že, minimálně ty větší vědomé části, budou schopni cítit ten růst vědomí v bytosti, touhu po celistvosti a do všech stran vyzařovanou Božskou lásku, která je bude byť i nejmenovitě, svolávat a budou samy schopny odpustit a v touze po celistvosti se navrátit zpět k majoritě duševní energie. Jsou i ty odstrčné části vědomí schopny toto vnímat a sami přesáhnout své minulé volby pro znovunalezení celistvosti? Nebo se jedná o úplné odpojení a musí být touhou po přijetí zcela vědomě zacíleny? V refrénu vzývání jsem si následně všiml větičky: “Miluji své Já na všech úrovních svého vědomí, čímž se duše má zářivá VŠUDE a NAVŽDY zacelí”. Takže tomu věřím, že to tak je  

Odpověď: Začneme-li se vědomě slaďovat s Boží vůlí, což je vlastně i vůle našich vyšších částí vědomí, dostáváme větší příležitosti, jak ty zapuzené a odstrčené části duše začlenit. Nejedná se přímo o magnet, ale o větší nabídku od života  - větší možnost vědomého přijetí těchto částí, což znamená, že situaci, kdy jsme tyto části duše odstrčili, vědomě pochopíme a změníme za jiné rozhodnutí. Ta věta z Afirmačního vzývání v sobě zahrnuje výše popsané – tedy že přijmeme sami sebe i v oné stinné roli (kdy jsme vědomě odstrčili či zapudili část sebe), prosvětlíme to uvědoměním a poté začleníme tuto duševní energie do sebe sama již jiným – moudrým způsobem, jenž je v souladu s našim vyšším vědomím a tím i boží vůlí.

Otázka: Mají i kolektivy duší - monády, svůj specifičtěji určený Božský plán, stejně jako jednotlivé duše? 

Odpověď: Ano, je tomu tak, jednotlivé duše, jež jsou součástí své skupiny duší (monády), mají specifický božský plán – a platí to i obráceně :-), jinak by se jednalo o klony :-).

Otázka: Předpokládám, že duchovně pracující, kteří mají oproti běžným lidem, výrazně větší energetické pole, tak v případě nedokonalých myšlenek napuštěných ještě tomu odpovídajícími pocity, i výrazně více deformace ve hmotné sféře? 

Odpověď: Pokud někdo skutečně „duchovně“ pracuje, nemůže mít nedokonalé myšlenky, neboť svojí duchovní činností je transformuje. Tvá otázka se týká spíše osob, jejichž vědomí se pohybuje v psychické sféře (nižší astrální vrstva), tudíž se nejedná o duchovní práci, ale o rozvoj psychických sil bez duchovního základu. Tito lidé mohou mít deformace v hmotné sféře, ale též nemusí, neboť psychickou energií manipulují svůj život k zdánlivě „lepšímu“ výrazu ve fyzické realitě.


Otázka: Říkali jsme si, že inkarnovaná identita vzniká mezi víry magnetické Nethra a elektrické Hallah merkaby, které se točí rychlostí 11 2/3 a 33 1/3. Nějak si nemohu srovnat s informací, že rozdíl mezi muži a ženami v poměru elektrické/magnetické je jen nějaké malé procenťíčko? Né, že bych vám ženám nechtěl dopřát , ale myslel jsem, že ty rozdíly v elektrické a mangentické polaritě jsou u mužů a žen daleko větší - na úrovni výše uvedeného poměru. A pak v antičásticovém vesmíru je to u našich identit naopak. 

Odpověď: Stále jsi nepochopil princip „magnetické“ a „elektrické“ polarity, tudíž nelze kvalifikovaně odpovědět na tuto Tvojí otázku....

Otázka: Teď nejvíc zapeklitá otázka . Jak je to s našimi pohlavími, resp. rovnováhou elektrické/magnetické energie u našich vyšších identit, ve vyšších úrovní Hustot? Řekl bych, že je-li někdo inkarnovaný jako např. žena, je i na úrovni HU-2, HU-3, HU-4 jistá polarizace ve prospěch magnetické energie? Na druhou stranu jsem si myslel, že naše JJ Přítomnost má elektrickou/magnetickou energii v rovnováze. Či naše jiskřička při svém zrodu má převahu jedné z energií? Když jsem nad tím rozmýšlel tak též např. Andělé, Archandělé jsou sice androgenní, přitom bych ale řekl, že např. Michael má převahu mužské/elektrické energie a kor, když má svůj dvojplamen. 

Odpověď: Polarita existuje od prvního zrození v nejvyšších dimenzích, jen není taková, jak si ji představujeme zde ve fyzické realitě. A znovu opakuji, že je důležité abys pochopil skutečný princip polarity magnetické a elektrické (v těchto posledních textech je naprosto jasně popsaný).

Otázka: Chápu, že jako muž/žena máme dokonale projevit sami sebe, svou jedinečnou duši v té verzi, jak píšeš. Jako muž mě baví vymýšlet nové věci, tvořit ať již na jakékoliv úrovni (v práci, doma), ale můj 3D život je v nějakém stavu a tedy i do něj patří, že z tohoto pohledu "na muže" relativně dost strávím času i tím, že vařím, vytírám, peru, žehlím apod. Naopak, že bych toužil po sezení někde v managementu, trávil čas podnikám a honbou kariéry mě už neláká. Třeba se mýlím, ale přesto si nepřipadám kvůli tomu a že trávím čas i dost domácími prácemi, jako “žena”. Ať dělám cokoliv, snažím se do toho vnášet duchovní vědomí, dělat to s láskou, být tím Počátkem i Koncem. Tím přeci poté, pokud se to podaří, každá činnost se stává “elektricky” nabitou, ne? Aneb onen 3. Aspekt MDN vědomí (udržování rovnováhy magnetické a elektrické polarity v každenním životě 33 1/3 eletrické a 11 2/3 magenetické). Tak snad mně neřekneš, že si mám sehnat uklízečku... 

Odpověď: Opět je potřeba lépe porozumět polaritám, Tvé otázky vyplývají z nepochopení základu. Nelze považovat za práci  elektrické polarity sedět v managmentu, podnikáním ...Elektricky „nabitou činností“ je to, s čím plně rezonujeme, čím jsme skutečně „sami sebou“, tedy tím „JÁ JSEM“, ČÁSTEČKOU SVĚTLA NEJVYŠŠÍHO ZDROJE V JEHO ČINNOSTI. 

Otázka: Co si také nemohu úplně srovnat, v rámci tohoto časového kontinua jsou inkarnované 2 identity, jedná v částicovém, druhá v antičásticovém vesmíru, což je onen “bájný dvojplamen”. Chápu, že je úroveň Addondra Eckasha semenného plamene s nábojem 360 stupňů, která se pak dělí na ETORA a AdOR-A plameny, což představuje již polarizaci. Což, pokud to zjednoduším, pokud to chápu správně, je onen částicový a anti-částicový vesmír, minimálně pak na nějaké nižší úrovni (Le-eTOR-A Tri Veca semínko a Le-AdOR-A Tri-Veca semínko). Chápu, že onen “nulák”-gnóza vzniká spojením + a - částice, stejně jako, že se snažíme spojit s našimi částmi z antičásticového vesmíru. Ale jak je možné, že naše identita z antičásticového vesmíru může zde ve 3D objevit vedle nás jako onen bájný dvojplamen? Přitom i v naší skupině jsou takové případy  Chápal jsem, že ona identita v antičásticovém vesmíru je pořád jednou z našich identit, kterou jednou do sebe integrujeme v rámci svého duchovního růstu a že dvojplamen je vlastně jiskra-dvojče zrozená s tou mojí ve stejný moment a která má též svých 1728 identit…? 

Odpověď: Stává se to vzácně, pokud scénář Nejvyššího Zdroje a režiséři vyšších dimenzí uznají za vhodné, že „bájný dvojplamen“ se zde má mimořádně inkarnovat společně.  A ano, Tvé „dvojče „ má též svých nejméně 1728 identit (je jich samozřejmě více u tebe i u něj, pokud budeme přesní a přidáme do toho odpovídající časové vektory :-)).

Otázka: Měl bych jednu víc osobní otázku. Obzvláště v práci se mně nedaří být každý den trvalým vyjádřením Božské lásky, ač bych moc rád... Jsou dny, kdy se mně ráno nepodaří úplně dokonale “nahodit" či někdy příjdu do práce a jako by mně na záda spadl pytel cementu. Cítím velké sevření, snažím se tomu nepodlehnout, afirmuji, snažím se procítit kým Já Jsem, ale kolikrát je to jako bych bouchal do zavřených vrat. Pak třeba po několika hodinách se to podaří, někdy až odchodem domů. Vím, že mám v sobě oblasti, které nejsou v kontextu prací dokonale očištěné, že se mně stále částečně drží snaha/potřeba si tu práci udržet (úvěr na bydlení), mít věci v ní pod kontrolou, což mně milosrdný NBZ boří a kolikrát v mysli stvořím myšlenky, které následně jsou živnou půdou pro mířené psychické projekce kolegů. Někdy mně to připadá, jako by ta černá díra byl i nad tou firmou samotnou a dává mně to tam kolikrát dost energeticky zabrat. I tak tam do té práce chodím a dělám ji rád. Díky působení tam vidím, na čem všem ještě musím zapracovat a jak i ty lidi se kolikrát o kousíček postupně mění. Přesto, bylo-li by to možné, bych velmi vděčen za jakoukoliv radu, jak to tam lépe zvládat a dokázat být tím vyjádřením Božské lásky, trvale… 

Odpověď: Být vyjádřením Božské lásky ve hmotě je obrovské mistrovství, každý na své duchovní cestě by měl k tomu směřovat, na tuto otázku se odpovíš sám, až k tomu dospěješ. Zde je ovšem důležité si připomenout, že božská láska v sobě zahrnuje i božskou moudrost,  takže být romanticky božsky láskyplný v přítomnosti například reversní psychické sféry, je poměrně nemoudré.

 

Studium 7. stupně Duchovního učení o Já Jsem

14. srpna 2018

Otázka: ...už nebude existovat zranitelnost, již by bylo třeba ochraňovat“ v situaci, kdy jsou na nás vysílány projekce osobou, která se na nás zlobí, že jí narušujeme její iluzi/šablonu klidu, jenom tím, že jsme jiní, nedržíme se striktně pravidel společnosti, tj. neděláme, co se sluší a patří a ještě navíc nám to takto přijde správné. Kde je tady ta zranitelnost, chuchvalec energií, na kterou se mohou projekce přilepit a způsobit dyskomfort a neprojdou, jak by měly...je to tím, že nemáme “jinakost” pevně ukotvenou? Někdy mi tento typ projekcí nevadí vůbec a někdy je to až fyzicky nepříjemné v energ.poli, ale po vzývaní hned pryč.

Odpověď: Onen "chuchvalec energií" díky němuž se psychické projekce mohou uchytit je vytvořen jednak tím, že tu "odlišnost (jinakost)" nemáme v sobě zcela ukotvenou (jak správně píšeš), např. nám schází dostatečná gnóze získaná praxí, či dostatečná síla víry ve správnost naší "odlišnosti", ale též to bývá způsobeno, že v našem MDN DNA máme ještě více informací od naší rodové linie, které umožňují, aby tyto projekce k nám pronikly a doslova nás energeticky zranily, což se pak projeví i na fyzické rovině. Je to poměrně dlouhá cesta, vlastně téměř celá cesta duchovního vzestupu je o tom. Nejvíce pomáhá znát "kým JSI TY" a kdo ti "druzí" - jak ti, co promítají své projekce na Tebe (ideální je, když znáš jejich povahy :-)), tak slabiny svých předků :-). Pokud co nejhlouběji poznáváme sami sebe, transformujeme své stíny, tím se stáváme čirejšími a pak přichází pomoc z vyšších dimenzí (našich vyšších identit a duševní rodiny), kdy jsi pak během pár vteřin upozorněna na projekci a odrazíš si třeba i se smíchem :-), nedotkne se Tě..

 

Studijní skripta KLÍČE K DUŠI 1. část

29. října 2018

Konstatování: Spis nez dotaz je tohle asi konstatovani: vsimnul jsem si, ze rodice mohou vkladat casti sve duse do deti, darovat jim sve schopnosti, pokud jim dite slouzi jako realizace jejich nenaplneneho zivota. Ve skriptech Klice k dusi to asi nebylo zmineno primo, ale vesmes to vyplyva z kontextu.

Odpověď: S tím vkládáním přání rodičů do dětí je to tak, jak píšeš, a bohužel poměrně rozšířený děj, pokud někdo vstoupí na cestu osobního duchovního rozvoje, měl by si to uvědomit správně již v počátku, neb jinak naplňuje šablony/ideje rodičů :-(.

7. října 2018

Otázka: Tím, že pracujeme s doporučenými technikami ze skript, pomáháme sobě, a pomáháme tím i ostatním, jako např. když tvoříme pomocí Růženců, Reiki, Ki Manny atd.? Co se děje u nich? Když třeba sbíráme kousky naší duše, např. z určitých míst, děje se to samé i u lidí s námi úzce  spojenými, že i oni zcelují svoji duši z míst, kam ji rozptýlili (i když jsou části jejich duše jinde než u nás)?

Odpověď: Pokud pracuješ na získání částí své duševní energie, pracuješ pouze na sobě :-). Povede-li se Ti získat zpět část této energie zpět k sobě od někoho blízkého, jemu obyčejně po malou chvíli chybí, než začne pracovat s tou skutečně vlastní. V hluboké podstatě mu tím pomáháš, ale na úrovni fyzické a duševní reality to může vypadat, že dotyčný se začne měnit, resp. poznáváš ho trošku jinak, než když byl obklopen Tvojí duševní energií.

20. září 2018

Otázka:Jak rozeznám, že se například jedná o působení programu implantátu, když se dostávám do izolace od ostatních nebo zda se jedná o určitou ochranu?

Odpověď: Rozeznáš to taki, že pozoruješ tyto situace a sama se učíš je vyhodnocovat. Pokud se jedná o program implantátu, od izolace napomáhá použití Veca kódů a všech postupů MDN, pokud jde o ochranu, poznáš za určitou chvíli, že se Ti ulevilo :-), že jsi se do té situace nedostala....

Otázka: Např. v sexuální oblasti už mám jasno, že došlo k odpojení části duše.. Kromě afirmace na konci skript (tu jsem zatím nedělala) je potřeba si vědomě projít ty momenty bolesti a traumat s konkrétními lidmi a situacemi z minula, aby se část duše vrátila?

Odpověď: Informace z těchto studijních skript jsou koncipovány tak, abys právě nemusela procházet momenty bolesti a traumat, ty lidi a situace se sice většinou objeví, ale Ty jsi již vědomá, tudíž to prožíváš s odstupem, spíše pozoruješ, nehraješ traumatické hry :-).

Otázka: A jak poznám, že třeba skrze toho člověka z minulosti (který se mi tedˇvrátil) nepůsobí nějaká entita, které by mě skrz jeho neočištěné vědomí chtěla o energii připravit nebo se napojit?

Odpověď: Jakmile začneš provádět ono afirmační cvičení na konci, rozpoznáš to, a mimochodem, většinou skrze tyto lidi působí entita :-), ale tím, že ji identifikuješ, budeš moci situaci snadněji odehrát, budeš vědět, že Ti jde o navrácení části sebe sama :-).

20. září 2018

Otázka: Zrovna jsem se totiž oklepala po studiu Klíče k duši, kdy jsem měla měsíc takové pocity, že opravdu do něčeho narážím a celé okolí mi něco nastavovalo. Jako by mi všemožná témata zase vstupovala do života a jako by se všichni báli, že si chci své kousky vzít zpět. šlo to opravdu až od mých bývalých partnerů, které jsem potkávala a které jsem si v meditacích vybavila, přes pracovní věci a toho, že mě můj táta stále "nechce pustit" až po turbulentní nástup kluků do školy, kdy jsem už "stihla" řešit něco s ředitelem, učitelkami, lektory kroužků včetně místního faráře:)Měla jsem dva týdny úzkostí, jako bych nebyla sama sebou a pocity vzteku a zklamání, že něco nejde, jak by bylo vhodné. A jako by každý jeden zračil něco, co jsem měla opustit,  a nebo naopak přijmout. 
Ale díky meditacím se mi podařilo frekvence ukočírovat  a vždy jsem pak den jenom pozorovala a děkovala, pak se po pár dnech zase vrátila jiná témata abych pak zase zjistila, že za všechno děkuji a že vím, že jednám pro mé nejvyšší dobro. 
Uf, ani nevím, co bych se zeptala, snad jen, jestli je to takhle v pořádku? A jestli mám vzývání ubrat? Dělala jsem je každý den...

Odpověď: co se týká Tvých poznatků po provádění vzývání, doporučuji "ubrat", dělat max. 1 týdně, ať se to zklidní :-), ale je skvělé, že jsi to vnímala, jak popisuješ.

12. září 2018

Otázka : Mě není jasné, jak mohu podvědomě roztrousit části své duše i sociálním a morálním chováním? Znamená to, že pokud se chovám podle určitých morálních nebo sociálních pravidel a vnitřně s tím zcela nesouhlasím, že podvědomě mohu roztrousit části své duše? 

Odpověď: Pokud se chováš podle "sociálních a morálních" pravidel, které s Tebou vnitřně nerezonují (nejsou součástí energie Tvé duše), jdeš tím skutečně sama proti sobě, čímž ztrácíš svoji duševní energii, resp. ji měníš v jinou, která není Tebou. Zde může však nastat i možnost, že se máš naučit rezonovat s určitým společenským či morálním pravidlem (povětšinou to platí však pro lidi na začátku cesty osobního duchovního rozvoje), například moudrý soucit, laskavost a další psychologické aspekty fyzické reality. 

24. srpna 2018

Otázka: Je do kauzálního těla zaznamenáváno pouze vykonané dobro, které je již manifestovaným projevem vysokého stupně Božského vědomí nebo se tam započítavají i ty pozemsky dobré skutky, přesto vykonané s vědomím duality? 

Odpověď: Pozemské dobré skutky, které lze kvalifikovat i z vyššího pohledu „jako dobré“, se samozřejmě zaznamenávají též do kauzálního těla, neboť i první tři dimenze jsou součástí Stvoření Nejvyššího Zdroje, a tím i součástí našeho kauzálního těla.

Otázka: V těchto skriptech jsem se poprvé setkal s výrazem “monádický plamen”. Co prosím znamená a jaká je jeho souvislost s monádou? 

Odpověď: Monádický plamen představuje 8D základní monádický proud (Ectrony/elektrony Hustoty 3), jeho souvislost s monádou je velká J, neboť právě skrze tento proud jsme s ní spojeni.

Otázka: Jaké jsou důsledky neuznání vyšší částí vědomí např. v kruhu blízkých osob? Pokud blízký člověk je brán pouze jako inkarnovaná identita, znamená to, že je zařazován pouze do určitého omezeného rámce, jeho pole je zahlcováno omezujícími energiemi a projekcemi, jeho skutečný potenciál je přehlížen a vlastně se tímto šablonováním dochází až k jisté formy “černé magie”? 

Odpověď: Odpoveď na tuto otázku nabízí známa afirmace z duchovního učení o Já Jsem: „JÁ JSEM TEN ČIRÝ DUCH BOŽÍ V .....“. Pokud ji začneš používat, poznáš zcela jistě, jaké spojení má dotyčný člověk ve vyšších sférách, například, co brání projevení jeho vyšších částí vědomí. Zde ve fyzické realitě jsme všichni „jenom inkarnované identity“ :-) , ale je na každém z nás, zda se nám povede přitáhnout a zvědomit vyšší části nás samotných. Nelze však uznávat např. v člověku posedlém démony jeho vyšší vědomí, které je prostě odřízlé od „inkarnované identity“. Pokud máš problémy s tím, že někoho „šablonuješ“, doporučuji používat afirmaci shora uvedenou, či též „POUZE BŮH V TOM ČLOVĚKU JEDNÁ A TO LIDSKÉ MĚ NEZAJÍMÁ“...Samozřejmě, vidět v člověku pouze to nejvyšší je mistrovství, ale i známí duchovní mistři se snažili ve svých žácích vidět co nejvíce právě jejich stíny, aby je mohli vyvolat na povrch a zpracovat.


Otázka: V kapitole “Vliv myšlenek na zbarvení duše” - píšeš, že silné vnitřní světlo, které duchovně pracující vyzařuje bývá absorbovánáno jinými dušemi nacházejícími se uvnitř sféry jeho energetického vlivu. Tzn. Že ta barevná frekvence, která je u duchovně pracujícho nejvíc převažující je i aspektem, který svoji prací pomáhá probouze a zabudovat do duší v okolí nejvíce, že? A naopak, pokud si duchovně pracující neudrží dostatečné frekvence, ochranu, tak vlastně ostatním duším v okolí ještě “přikládá” k tíži.. To by i poukazovalo na to, v čem je naše práce tak důležitá a jak je podstatné jednat tak, abychom si nejvíce udrželi vnitřní mír harmonii. Protože jen tak jsme schopni prozařovat a pozvedávat okolí.. 

Odpověď: Ano, přesně tak.... Vnitřní světlo zabarvené barvou duše a vyzařováno do okolí má klíčový vliv na to, jak se cítí duše v našem okolí... Je ale jasné, že například zcela temná duše se v blízkosti člověka, který je proláskován božskou láskou, nebude cítit „dobře“ :-), spíše uteče, či se vůbec k tomu člověku nepřiblíží....Právě proto i když jsme skutečně prozářeni a v klidu, můžeme být velkým zdrojem neklidu u ostatních :-)...

Otázka: Co když mám sen pohlavního styku s člověkem, kterého nemiluji a je i negativní, má to stejný dopad, z hlediska natahování temných energií, jako by tomu bylo, kdyby k tomu došlo na úrovni 3D? 

Odpověď: Může tomu tak být a též nemusí... Můžou být mezi vámi nevyřešené karmické lekce, které se nyní odehrávají „pouze“ ve snu (astrální rovina), nebo to může být pouze touha onoho člověka po Tobě a Ty ji ve snu zachytíš. Povětšinou se jedná o nevyřešenou karmickou lekci, takže „není co nového natahovat“, pokud se nejedná o cílený astrální útok se sexuálním podtextem, k čemuž dochází ale méně často.

Otázka: Může dojít k tomu, že je duševní energie odevzdána i vůči egrogorům? Např. Ztožnění se s fandění oblíbenému týmu na stadionu, skupině na koncertu, ale třeba i s firemními hodnotami apod. 

Určitě ano J, u všeho co jmenuješ tomu tak je... Stejně tak u různých závislostí (např. i na sladké, alkohol, sledování seriálů atd.).

Otázka: Docela mě překvapila informace, že meditace slouží nejen k posílení spojení se svoji duší, JJP, NBZ, ale že je za tím i potřeba dobíjet své energetiké pole, které je vlivem ztráty části duše neúplné. To mně dalo nový pohled významu slova “celistvost”. Celistvost v tomto chápání i znamená, že mé energetické pole je vlastně celé z hlediska žádných nechybějících částí duše..?

Odpověď: Tak zde jsi mě překvapil zase Ty :-), domnívala jsem si, že to víš, resp. pociťuješ po meditaci, ale je skvělé, že se ptáš, odpověď zní „ano“, je dobré si uvědomit že „energie“ znamená myšlenky a emoce naší duše, kterou nemají pouze ty bytosti, které se nikdy do fyzické oktávy neinkarnovaly. Energetické pole duše se musí sjednotit s energií vnitřní životní jiskry (semenného atomu), to je princip vzestupu....

Otázka: A např. Astrální touhy, programy ega a matrixu, které dotyčného ovládají, poukazují, na chybějící části, neboť onu celistvost se snaží doplnit z “venku” nefunkčním způsobem. V kontextu s celistvostí si ale i uvědomuji, že vlastně i daná bytost je v plné celistvosti vyjádřením integrace všech 1728 svých identit, které postupně spojuje napříč harmonickými vesmíry a časovými kontinuii. Přičemž každé te identitě může kousek duše chybět a bytost na cestě duchovního vzestupu tedy integruje jak své další identity, tak i jim chybějící různé části duše. Nebo je to trochu jinak?  

Odpověď: Je tomu přesně tak, jak píšeš... Právě z toho důvodu nám život nabízí karmické lekce, abychom nalezli sami sebe – tedy části své duše, které jsme „jindy“ odevzdali, například pod vlivem strachu, nevědomosti, zamilovanosti atdl...


Otázka: V dosti mezilidských vztazích se často děje, že ego jednoho se snaží mít navrch nad druhou osobou. Takové jednání karmicky zatěžuje danou osobu. Tak jak chápu, v mnoha případech karmu vytvářející jednání často jde ruku v ruce s energetickou výměnou mezi dušemi. Napadá mě, jestli není takové chování vyvoláváno na nějaké skryté úrovni deformovanou snahou ega získávat právě část duševní energie druhého? Tím druhého svým způsobem dostat pod svoji nadvládu a kupit takto pocit falešné moci. 

Odpověď: I toto jsi pochopil naprosto dokonale, v tzv. „boji o moc“ jde o energii dalších lidí :-), obvyklé formy získávání jsou zastrašování, ovládací programy, ale i lítost, zamilovanost atd....


Otázka: Ve skriptech položená otázka, jestli NBZ neopomenul přidat konečnou bezpečnostní vrstvu, aby nedocházelo ke ztrátám části duše, se zdá bez přímé odpovědi? Snažil jsem se na ni odpověď najít. Došel jsem k tomu, že je za tím to, že pouze pokud se bytost dokáže stát Jeho plným vyjádřením, kdy její veškeré jednání je projevem bezpodmínečné lásky a ctění Zákonu Jednoho, bude si schopna uchovat svoji celistvost, bez nutnosti oněch bezpečnostních vrstev. Je to přeci láska sama, která je tou silou, která drží jednotlivé částečky pohromadě. A pokud ona láska či naše jednání v nás není, je jejich struktura nestabilní a snadno dochází ke ztrátě.. 

Odpověď: Ano, odpověděl jsi si na otázku skvěle :-), pokud bychom měli onu bezpečnostní vrstvu, odpadla by možnost zkušeností se svobodnou volbou i v nižších dimenzích Stvoření Nejvyššího Zdroje. Tuto bezpečnostní vrstvu získáváme skrze magnetický aspekt soudržnosti (lásky) k životu a jeho vyjádření v našem každodenním konání, prostém sobeckosti. 

6. srpna 2018

Otázka: Pokud v minulosti v důsledku svého nezpracovaného záchranářství k někomu odevzdám část své duše, je možné, seč jsem již tento program odhalila a vědomě pracovala na jeho rozpuštění, že v důsledku toho, že část mé duše je stále připoutaná k té osobě se může při setkání s ní spustit tzv. autopilot:-) neb u něj je část mé duše a k němu ode mne frčí energie a u mě se to projevuje jako oslabení a divím se, co se se mnou děje, pátrám po tom, kde se stal omyl, ale v podstatě došlo k samo-spuštění v důsledku toho, že část mé duše je stále ještě u dotyčné osoby.

Odpověď: Zde je klíčové, abys rozpoznala, zda jsi již správně zvládla karmickou lekci s touto osobou (uvědomění, že jsi byla "přílišná záchranářka se zahrnuje do onoho rozpoznání), ale též může jít o to, že ta osoba Ti v minulých časech (či inkarnacích) pomohla, a Ty jsi ji pomáhala nyní, ale svojí pomoc jsi neukončila, tudíž energie Tvé duše k ní proudí již "nadbytečně"... Obecně se to dá poznat, že pokud je mezi vámi nevyřešená karmická lekce, energie Tobě neubývá, pouze skrze Tebe proudí.

Otázka: Ještě se chci zeptat nebo si spíš potvrdit....když je u někoho připoutána část mé duše a ten dotyčný zemře nic se na připoutání mé duše nemění :-)..je tam stále uvíznutá.

Odpověď: Pokud máš s tou osobou nevyřešený vztah, tak ano, je to tak... Chce to v sobě odstranit nízké energie (lítost, vztek, strach, odsuzování) vůči té osobě, formou odpuštění, a to skutečného, hlubokého, a propustit tu osobu, nechat v sobě pouze ty krásné vzpomínky, které jsi třeba s ní zažila...

 

Studium semináře 13. stupně Duchovního učení o Já Jsem

22. září 2018

Otázka: Kdyz si stvorime noveho ducha na soucasne urovni tak z krze nej zase rostu a on se vyviji se mnou a pak na dalsi urovni stvorime noveho a zase rosteme a jeli tomu tak tak toho stavajiciho musime opet nechat zemrit neboten duch na stavajici urovni on uz s nami neroste?

Odpověď: Bráno analytickou myslí, je tomu skutečně tak, ale v duchovní praxi je to trošku složitější, neb jen málokomu se povede zcela rozpustit to staré vědomí (ducha, šablonu), protože ono by vlivem přísunu nových vyšších energií chtělo růst a sílit též, ale ty skutečně vysoké duchovní energie ho spíše rozpouštějí, takže v tomto momentě začne obvykle docházet k určité "dichotomii", kdy člověk na duchovní cestě "chce dále", ale nechce se zbavit toho zdánlivě ověřeného :-). Každopádně každý stupeň vědomí (tedy onen "duch") v nás zanechá určitý dotyk, rezonanaci, z níž je potřeba si vybrat ten správný tón zvuku a paprsek světla, který naše duše v této inkarnaci měla za úkol získat....

12. září 2018

Otázka: Jestli jsem to pochopila spravne tak nez vsechny ty duchy ze sebe dostanem tedy ze je nechame zemrit tak pri meditaci a jake koli cinosti duchovni je treba se vedome od techto ducu odpojit aby jimi neprotekalo svetlo a mi je nezivili?

Odpověď:  ano, odpovídáš si správně, je vhodné se snažit u meditace vědomě se odpojovat od těchto  námi vytvořených "duchů", abychom je neenergetizovali, je však též pravdou, že ne vždy se nám to povede, je to vlastně součást celé naší duchovní cesty, stát se více "sami sebou", tedy tím, kým skutečně jsme (někdy to trvá nespočet inkarnací, než k tomu dojdeme...).

 

Studium semináře 12. stupně Duchovního učení o Já Jsem

6. srpna 2018

Otázka: Jako byste se dívali na bublinu, jako byste pohlíželi na fata morgánu, jestliže takto lidé pohlížejí na svět, Král smrti je nespatří. Kdo je to Král smrti ?

Odpověď: Název "král smrti" je používán šetrně pro satanské síly, nebo-li síly hmotné reality... Tudíž, tato metafora znamená, že pokud se budeme na fyzickou realitu dívat vyššími smysly, shledáme vyšší význam bytí, než je zde prezentován "králem smrti" - tedy Satanem, pokušitelem a on nad námi ztratí moc (viz příběh o Mistru Jeshuovi v poušti, kdy byl zkoušen "králem smrti"...

červenec 2018

Otázka: V podstatě mechaniční vědomí je vše co je stvořeno myslí antikrista, co vychází z oddělenosti, sebestřednosti, bezohlednosti, duality, potřeby vyvyšovat sebe, všechny ty šablony a rámce, které nás mají držet v zajetých programech ať se tváří sebenormálněji (rodina, kariéra, počítačové hry, internet, výkonostní sport), ale i rádobyduchovní jako zkostnatělé náboženství či rádobypomáhající medicína, která se na léčení dívá jen z omezeného úhlu pohledu? Vlastně je to vše, co je omezující a čím neproudí Boží moudrost, síla a láska a není projevem Božského tvoření? Pokud někde skrze mechanizační vědomí jede, tak jelikož je v určité šabloně či egregoru, svoji energii mu tak odevzdává a tím touto energii žíví odpourčí síly..

Odpověď: Mechanizační vědomí označuje vše, co lidi ovládá skrze různé šablony, kdy lidé dělají něco "co se sluší a patří" a nikoliv to, jak to cítí... Můžeš mít skvělou kariéru, pokud Tě naplňuje to, co vykonáváš, v mechanizačním vědomí se nacházíš však tehdy, když kariéru děláš kvůli svému egu, jen kvůli penězům - prostě děláš to "mechanicky" a nikoliv ze své duše. Zrovna tak může být lékař klasické medicíny méně "mechanický", pokud se snaží pacientům skutečně pomoci, než například kněz či léčitel, kteří to dělají kvůli penězům či z důvody "upevnění šablony" v níž se bezpečně nacházejí... Boží síla a moudrost proudí skrze duše lidí, tudíž záleží vždy na prvotním motivu jakékoliv činnosti, a ano, jinak pak odevzdávají lidé energii egregorům či odpůrčím silám....

Otázka: Jste-li dobří ( v lidském smyslu toho slova ), brání vám to vstoupit na "nebesa." Kdy jsem dobrý ? Já si myslím, že jsem dobrý, ale soused si myslí, že je dobrý v úplně jiném chápání. Obyvatel vesnice má jistě jiné chápání co je dobré, od obyvatele města. Evropan úplně jiné chápání dobra než obyvatel Afriky, Indie, Číny. Indián v pralese jistě má jiné chápání - jsem dobrý - třeba od sportovce. Kde je hranice, kdy jsem dobrý, kdy méně dobrý a kdy nedobrý? To, co já považuji za dobré, jiný považuje třeba za nedobré. Je to podle mého soudu ? Nebo podle toho, jak to určí politici zákonem ? Je jasné, že musí být společensky stanovené hranice pro tento svět, aby byly nějaká pravidla pro soužití. Ale to neřeší podstatu. A kdy jsem dobrý podle vyšších zákonů ?

Odpověď: V tomto textu i ve vyšším kontextu obecně to znamená, že pokud se snažím být "dobrý" z důvodu připoutanosti k objektu (partner, soused, kolega, rodina) a splnění jejich předpokladů "dobrého člověka, partnera, rodiče" a jdu proti svým niterným pocitům a hlavně proti svému vnitřnímu světlu, nejsem "dobrý" v kontextu své životní cesty. S tím souvisí i aspekt moudrosti a lásky, neb pokud bych například v muslimské zemi začala vzývat Ježíše, jsem "nemoudrý", tudíž i "nedobrý"....

Otázka: Jak z toho ven? Jak to mohu překročit ? Věčný přítomný okamžik. Ale ten není ani přítomnost v našem chápání času, jak dále píšeš. Jediným věčným prvkem v tomto světě formy je Řeka života.

Odpověď: okud se nám povede co nejvíce udržet pozornost ve svém nitru, překračujeme dualitu, jedná se samozřejmě o stupně (vzestup energie Kundalini po jednotlivých čakrách), kde máme dosáhnout spojení polarity magnetické a elektrické, čímž vzniká "O" obohacená naší osobní zkušeností. Na stupni (psychicko-energetickém centru, čakře), kde se nám to povede, jsme dualitu již překročili....Vyšší moc nám poskytne ještě pár zkušebních lekcí, ale "jsme z toho venku" :-). Věčný přítomný okamžik není "přítomnost" jak ji chápe naše analytická mysl. Představuje z lineárního pohledu "minulost, momemt, kdy si sami sebe uvědomujeme, i potencionální budoucnost". Pokud jsme spojeni s proudem "Řeky Života", nebo-li jsme spojeni sami se svým nejniternějším "já", jež je součástí proudu energie-frekvencí z Nejvyššího Zdroje, daří se nám naplňovat naší skutečnou osobní životní cestu", na níž nás to sice občas hodí na jeden či druhý břeh polarity, ale rychle si to uvědomíme (poučeni z minulosti a spojeni sami se sebou) a tak zůstáváme v onom klidném, ale přesto tvůrčím a stále proudícím toku energie.

 

(Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím majitele těchto webových stánek, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě a pokud je připojen aktivní odkaz na tyto stránky http://www.reiki-centrumpraha.cz).

  Aktualizace: 16.12.2018